Ilgtspējības pārskati

Ilgtspējība ir HiPP tradīcija.

Uzņēmums vairāk nekā 50 gadus ir aktīvi strādājis šajā jomā. Attiecīgi HiPP ieņēma pirmo vietu reprezentatīvajos apsekojumos, kas tika veikti no 2011. līdz 2012. gadam, kā ilgtspējīgākais uzņēmums Vācijā. Patērētāju uzticība mudina mūs turpināt izvēlēto ceļu, meklēt jaunas perspektīvas un virzīties uz priekšu jaunām inovācijām. Uz nākotni orientētas, videi draudzīgas augstas kvalitātes pārtikas ražošana ir mūsu ilgtspējības stratēģijas centrā.

Mūsu kritēriji, vadlīnijas un saistības ir balstītas uz starptautisko GRI standartu (Globālo pārskatu iniciatīvu). Mūsu rīcībai jābūt izmērāmai, pārskatāmai un ticamai. Tādā veidā mēs varam savu ieguldījumu un pievienoto vērtību padarīt vēl ilgtspējīgāku - mūsu klientu, darbinieku, partneru un vides labā. Kopš 1995. gada HiPP regulāri publicē pārskatus par vides un ilgtspējības pārvaldības rezultātiem un tālejošajiem nākotnes mērķiem.

HiPP Vides deklarācija 2009

Vides deklarācija 2009. gadā ieguva balvu kategorijā “labākā vides deklarācija”, ko piešķir ekoloģiskās ekonomikas pētniecības institūts un uzņēmuma iniciatīva Nākotne.

Lejupielādē PDF