Balvas & apbalvojumi

 

Atskaites punkti ceļā uz ilgtspējību

Apņemšanās būt ilgtspējīgiem tiek novērtēta ne tikai ar balvām un apbalvojumiem, bet arī ar lielo HiPP  patērētāju uzticību. HiPP tas ir augsts novērtējums un motivācija jaunu mērķu sasniegšanai.

Pirmā vieta WirtschaftsWoche vērtējumā

25.05.2013
Patērētāji (8400 aptaujas dalībnieki) nobalsojuši par HiPP kā ilgtspējīgāko uzņēmumu Vācijā 2013. gadā.

Mēs esam ļoti pateicīgi par izrādīto uzticību. Patērētāju balsojums ir HiPP motivācija turpināt centienus, lai garantētu bioloģisko produktu uzticamību un augsto kvalitāti. Jau 2011. un 2012. gadā HiPP tika atzīts par ilgtspējīgāko uzņēmumu Vācijā reprezentatīvās patērētāju aptaujās žurnālam WirtschaftsWoche.
Šajā vērtējumā WirtschaftsWoche 2013. gadā HiPP atkal tika izvēlēts no 103 uzņēmumiem no 17 sektoriem kā pārliecinošs uzvarētājs. Otro un trešo vietu ieguva sadzīves tehnikas ražotājs Miele un aptieku ķēde dm. Pēdējās trīs vietas ieguva McDonald’s, kā arī apģērbu grupas H&M un KIK. Kopumā pētījums parādīja, ka patērētāji novērtē apņemšanos vides un sociālajā jomā tieši tāpat kā pašu produktu.

Vācijas federālās valdības KSA balva

24.04.2013
HiPP saņem pirmo balvu kā viens no atbildīgākajiem uzņēmumiem Vācijā

HiPP ieguva balvu par izcilu ieguldījumu vides un sabiedrības, uzņēmuma vadības, tirgus un darba vietu jomā un ir gandarīts par augsto atzinību kā atbildīgāko uzņēmumu Vācijā (500 - 4 999 darbinieku kategorijā).

Detalizētu informāciju par HiPP KSA darbībām var atrast šeit.

Vācijas Federālās valdības 2012. gada Vācijas Ilgtspējības balva

07.12.2012
HiPP saņēma balvu kā viens no 3 ilgtspējīgākajiem uzņēmumiem Vācijā.

2012. gada 7. decembrī Diseldorfā tika paziņoti Vācijas Federācijas valdības Ilgtspējības balvas ieguvēji. Balvas saņēma retendenti, kas saistīti ar priekšzīmīgiem ekonomiskiem panākumiem, sociālo atbildību un videi draudzīgu resursu izmantošanu. Pēdējo kārtu sasniedza tikai tie uzņēmumi, kuri varēja pierādīt izcilus sasniegumus ilgtspējības pārvaldības jomā un kuri ar uzņēmējdarbību atbalsta ilgtspējīgu sabiedrības domāšanas veidu.

FAUN kategorija Atbildība un ilgtspējība

22.11.2012
FAUN atbildības un ilgtspējības kategorija, ko piešķir izdevēji Deutsche Standards EDITIONEN un Ernst & Young

Sadarbībā ar Deutsche Standards EDITIONEN izdevējiem auditorfirma Ernst & Young 2012. gadā pirmo reizi piešķīra FAUN balvu īpaši Vācijas ģimenes uzņēmumiem. Balva tiek piešķirta par izcilu zīmola pārvaldību trīs kategorijās: 1. Tradīcija un stabilitāte, 2. Atbildība un ilgtspējība, 3. Inovācijas. Tas attiecas uz visām nozarēm un ietver patērētāju, pakalpojumu un rūpniecības jomas. FAUN - saīsinājumu no vācu valodas vārda, kas nozīmē “ģimenes bizness”, - izstrādāja Olafs Saliē, Deutsche Standards EDITIONEN vadības direktors un dizainers Daniels Bergs. Tas attēlo koku un simbolizē saknes, izaugsmi, atjaunošanos un solidaritāti ar ģimeni un zīmolu. Balvu kategorijā “Atbildība un ilgtspējība” saņēma Stefans Hips.

Bavārijas Ģimenes biznesa balva 2012

21.03.2012
DIE FAMILIENUNTERNEHMER (ASU) un DIE JUNGEN UNTERNEHMER (BJU) ģimenes uzņēmumiem 2012. gada martā pirmo reizi piešķīra Bavārijas Ģimenes biznesa balvu trīs kategorijās “Ilgtspējība”, “Inovācija” un “Sociālā apņemšanās”. Klauss Hips ieguva otro vietu kategorijā “Ilgtspējība” uzņēmumam Hipp GmbH & Co. Vertrieb KG.

Vācijas Saules balva

05.11.2011
Eiropas Atjaunojamo energoresursu asociācija 5. novembrī apbalvoja Pfaffenhofen zīdaiņu pārtikas ražotāju HiPP ar Vācijas Saules balvu 2011.

HiPP saņemtā Saules balva apstiprina uzņēmuma filozofiju, kas tiek praktizēta daudzus gadu desmitus. “Videi draudzīga zīdaiņu pārtikas ražošana” ir mērķis, kas caurvij uzņēmuma zelta vēsturi. HiPP ir ne tikai bioloģiskās lauksaimniecības pionieris, bet arī 1995. gadā kā pirmais pārtikas ražotājs Eiropā ieviesa EMAS sertificētu vides pārvaldību. Ar konsekventu ilgtspējības ieviešanu uzņēmums pastāvīgi taupa enerģiju un resursus, un Vācijā tagad ražo bez CO2 izmešiem - neskatoties uz ražošanas apjoma dubultošanos. Tā kā klimata pārmaiņas ir cieši saistītas ar dzīvnieku un augu izmiršanu, HiPP aktīvi atbalsta arī bioloģiskās daudzveidības saglabāšanu.

Atzinība par Bavārijas Vides paktu

27.09.2011
Atzinība par ilgtermiņa apņemšanos darboties vides aizsardzībā, izmantojot Bavārijas Vides paktu

HiPP bija viens no uzņēmumiem, kas parakstīja Bavārijas Vides paktu “Vides kopīga aizsardzība”, kad tas tika dibināts 1995. gada 23. oktobrī. Kā pionieru uzņēmumam HiPP tika pasniegts apbalvojums par tā ilggadējo un priekšzīmīgo apņemšanos ceremonijā Sēderes štatā, Minhenes Residenzkirche kopā ar citiem dibināšanas uzņēmumiem. “Vides pakta mērķis ir stiprināt un attīstīt Bavārijas uzņēmumu apņemšanos vides aizsardzības jomā, balstoties uz personisko atbildību un brīvprātīgu rīcību. Šī Vides pakta dalībnieki ir labs piemērs, dodot ieguldījumu Bavārijā, kas ir ilgtspējīga, videi draudzīga dzīves telpa,” saka Sēders. Ceremonijas laikā valsts ministrs pasniedza balvu 120 Augšbavārijas uzņēmumiem, kas bija vieni no pirmajiem šī Vides pakta dalībniekiem.

Econosophen

06.04.201
Minhene - 6. aprīlī vācu palīdzības organizācija Human Plus e.V.izteica bērnu pārtikas ražotājam Klausam Hipam Econosophenatzinību.

Starptautiska labdarības organizācija šo balvu katru gadu piešķir privātpersonām un uzņēmumiem, kas izrāda lielu sociālo atbildību un izcilus sasniegumus. “Human Plus e.V.” ir atzīta humānās palīdzības labdarības organizācija, kuras darbība kopš 1998. gada ir palīdzējusi mazināt nabadzību un ciešanas daudzās pasaules valstīs.
Ar Klausa Hipa atbalstu trūcīgiem bērniem Haiti un Pakistānā uzņēmējs pierādīja, ka palīdzēt cilvēkiem nav tikai viņa darbs, tas ir aicinājums. Tas bija iemesls, kāpēc atbalsta organizācija piešķīra viņu balvu.

Pro Biokultura

HiPP Hungary rīkotājdirektore Csaba Bódi 27.11.2010. saņēma Biokultura balvu. Zinātnes dienas ietvaros šī balva tika piešķirta par ekoloģiskās kultūras veicināšanu.

Steigera balva vides kategorijā

13.03.2010
Bohumā 13. martā tika piešķirta Steigera balva par iecietību un cilvēcību.

Klauss Hips saņēma balvu vides kategorijā, jo viņa kā  biznesmeņa vērtībās ir ietvertas tādas tēmas kā dabas saglabāšana un pasargāšana, kā arī vides aizsardzība gadu desmitiem ilgi.

Vācijas Ilgtspējības balva

06.01.2009
Vācijas Ilgtspējības balva kategorijā “Labākais iepirkums”

Balva tika piešķirta HiPP par rūpīgu un ilgtspējīgu izejvielu iegādi. Ilgu laiku uzņēmums ir sekojis pastāvīgai augstākā līmeņa ilgtspējības pārvaldībai savā vērtību ķēdē. Ilgtspējības principi tiek ievēroti visos aspektos, sākot no pirkšanas līdz ražošanai un beidzot ar pārdošanu un administrēšanu. HiPP izceļas ar šo principu ieviešanu iepirkumu nozarē. Starptautiskā mērogā HiPP ir lielākais bioloģisko izejvielu pārstrādātājs.

Vides aizsardzības balva “Rheydt zelta zieds”

13.09.2009
Šī gada balvas ieguvējs Klauss Hips jau pirms 30 gadiem bija pionieris bērnu pārtikas ražošanā no bioloģisko lauksaimniecību produktiem un tolaik jau domāja drosmīgu soli uz priekšu,” tā lords mērs Norberts Bude slavēja goda viesi.

Klauss Hips ar savu vārdu pārstāv ne tikai bioloģisko lauksaimniecību, savā slavējošajā runā piebilda Zelta zieda apbalvošanas ceremonijas pilnvaroto padomes priekšsēdētājs Dr. Gotfrīds Arnolds. “Pēdējos gados viņš savā uzņēmumā ir samazinājis CO2 izmešu daudzumu par vairāk nekā 90%, un lielāko enerģijas daļu iegūst no atjaunojamiem resursiem. Ūdens patēriņš ir samazinājies par aptuveni 40% uz saražoto tonnu. Pateicoties Klausam Hipam, sabiedrība ir kļuvusi ekoloģiskāka, humānāka, pārdomātāka,” sacīja runātājs