Skip to main content

Privātuma politika

Laipni lūdzam tīmekļa vietnē hipp.lv un pateicamies par izrādīto interesi par mūsu uzņēmumu un tā produktiem. Mēs ļoti nopietni attiecamies pret pienākumu nodrošināt jūsu personas datu aizsardzību. Tāpēc vēlamies jūs informēt par to, kā HiPP apstrādā jūsu personas datus. Šo tīmekļa vietni hipp.lv nodrošina uzņēmums "Sanitex" SIA (turpmāk saukts — HiPP).

HiPP apstrādā jūsu personas datus tikai tad, ja tas ir atļauts saskaņā ar vispārējiem tiesību aktiem, vai tad, ja jūs mums esat devuši atļauju to darīt. Atkarībā no datu apstrādes īpašā rakstura, datu apstrādes likumīgais pamats ir ES Vispārīgās datu aizsardzības regulas (turpmāk — VDAR) 6. panta 1. punkta a), b), c) vai f) apakšpunkts.

Ja jūs vēlaties saņemt informāciju, vai to labot, izmantot tiesības uz datu pārnesamību, dzēšanu, apstrādes ierobežošanu / iebilst pret savu personas datu apstrādi, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu par jūsu tiesībām uz privātumu, jebkurā laikā zvanot pa tālruni +371 67048400, vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi info@sanitex.eu. Turklāt jūs varat savus jautājumus vai sūdzības iesniegt atbildīgajam datu aizsardzības speciālistam A. Maier, rakstot uz elektroniskā pasta adresi datenschutz-team@hipp.de, vai arī adresēt tās kompetentajai uzraudzības iestādei "Sanitex" SIA, Liepu aleja 4, Rāmava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2111, +371 67048400, info@sanitex.eu . Paldies par uzmanību!

1. Datu apstrāde

Pastāv divi veidi, kā mēs saņemam personas datus: vai nu jūs tos mums sniedzat, vai arī mēs tos esam ievākuši brīdī, kad jūs izmantojāt mūsu pakalpojumus.

1.1 Dati, ko Jūs mums iesniedzat

Parasti jūs varat izmantot mūsu tīmekļa vietni, tieši nenorādot mums savu personas informāciju. Ja jūs izmantojat noteiktus pakalpojumus, piemēram HiPP BabyClub, piemēram, parakstoties uz biļetena saņemšanu vai aizpildot kontaktpersonas veidlapu , mēs jums lūgsim norādīt savu personas informāciju. Šī informācija var ietvert, piemēram, jūsu vārdu un uzvārdu, e-pasta adresi vai pasta adresi. Tas attiecīgā pakalpojuma sniegšanu padarīs ātrāku un lietotājam draudzīgāku. Ja jūs nesniegsiet savus datus, daži pakalpojumi jums pat var nebūt pieejami. Sīkākai informācijai par visiem pakalpojumiem, kas tiek piedāvāti vietnē hipp.lv skat. šīs privātuma politikas 2. sadaļu. Juridiskais pamats jūsu personas datu attiecīgai apstrādei, ja vien atsevišķos gadījumos nav noteikts citādi, ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts (līguma izpilde un datu subjekta pieprasījums pirms līguma noslēgšanas).

1.2 Dati, ko mēs saņemam, kad Jūs izmantojat mūsu pakalpojumus

Daļa datu tiek ievākti uzreiz, tiklīdz kā jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni.

1.2.1 Protokola dati

Automātiski ievāktie dati ietver tīmekļa servera protokola datus. Katru reizi, kad jūs piekļūstat mūsu tiešsaistes pakalpojumu lapai un ik reizi, kad lejupielādējat kādu datni, jūsu piekļuves dati, kas ir saistīti ar šo procesu, tiek saglabāti protokola datnē mūsu serverī. Katra datu kopa sastāv no:

  • iepriekšējās lapas, no kuras tika pieprasīta jauna lapa vai datne;
  • pieprasītās datnes vai lapas nosaukuma;
  • pieprasījuma veikšanas datuma un laika, tā, vai pieprasījums bija veiksmīgs, un servera noslodzi pieprasījuma veikšanas brīdī;
  • pārsūtīto datu apjoma;
  • IP adreses, ko jums piešķīris interneta operators;
  • ja jūs piesakāties ar savu lietotāja kontu, tad arī pieteikšanās informāciju attiecīgajā tīmekļa pakalpojumā;
  • izmantoto ierīci (mobilais tālrunis, dators utt.) un operētājsistēmu; kā arī
  • izmantotās tīmekļa pārlūka programmatūras.

Šāda saglabātā informācija tiek rūpīgi anonīmā veidā izvērtēta statistikas vajadzībām.

1.2.2 Sīkdatnes

Sīkdatnes ir mazi faili, kas satur rakstzīmju virkni, kuros noteikta informācija tiek saglabāta atšifrētā vai šifrētā veidā. Serveris nosūta sīkfailus uz jūsu datoru, kur tie tiek glabāti. Vispirms tie palīdz identificēt datoru, no kura piekļuvāt vietnei. Ja piesakāties vietnē, sīkdatnes tiek izmantotas, lai paziņotu serverim, ka esat pieteicies, un pārbaudītu, vai esat pilnvarots piekļūt lapai. Katram sīkfailam ir derīguma termiņš, pēc kura tas zaudē savu derīgumu. Sīkdatnes ļauj izsekot lietotāja kustībām no vienas lapas uz otru mājas lapā un pat no vietnes uz vietni. Sīkdatnes var uzlabot saziņu starp mūsu serveri un jūsu datoru, padarot vietņu lietošanu daudz ērtāku. Sīkdatnes var piegādāt ne tikai vietnes operators, tās var būt arī no trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem. Jūsu pārlūkprogramma piedāvā iespēju parādīt sīkfailus datorā, izdzēst esošos vai iestatīt datora konfigurāciju tā, lai ne visi sīkfaili tiktu saglabāti jūsu cietajā diskā vai nesaglabātos vispār. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažas funkcijas (piemēram, pieteikšanās) nedarbosies pareizi, ja atspējosiet sīkfailu pieņemšanu.

Pašlaik mēs savā vietnē sīkfailus izmantojam šādiem mērķiem, nodrošinot pareizu mājaslapas darbību:

Tips un nosaukums Funkcija Uzglabāšanas periods
Sesijas sīkdatne (bc_user) Ļauj aizpildīt veidlapas vietnē. Apmeklēšanas laikā uztur lietotāja pieteikšanās statusu HiPP BabyClub, lai varētu piedāvāt augstu lietotāja komforta līmeni dažādiem vietnes pakalpojumiem. Neļauj arī atkārtoti parādīties tīmekļa vietnes HCP piekļuves paziņojumam vietnes apmeklējuma laikā, ja lietotājs ir norādījis, ka vairs nevēlas, lai tas tiktu parādīts. Līdz sesijas beigām
Sesijas sīkdatne (brestfeedingnote) Novērš atkārtotu paziņojuma par zīdīšanu parādīšanos vietnes apmeklējuma laikā, ja lietotājs ir norādījis, ka vairs nevēlas, lai tas tiktu parādīts. Līdz sesijas beigām
Sesijas sīkdatne (footerBar-hidden) Novērš FooterBar atkārtotu parādīšanos vietnes apmeklējuma laikā, ja lietotājs to ir aizvēris. Līdz sesijas beigām
Noturīgā sīkdatne (cookie-disclaimer) Novērš atkārtotu paziņojumu par sīkdatnēm parādīšanos vietnes apmeklējuma laikā, ja lietotājs to ir aizvēris. Līdz vienam gadam
Noturīgā sīkdatne (et_oi_v2) Tiek saglabāts lietotāja atsaukums vai atjaunota piekrišana etracker izsekošanai. Līdz 50 gadiem
Noturīgā sīkdatne (facebook_tracking_enable) Saglabā lietotāja piekrišanu vai tās atsaukšanu Facebook izsekošanai. Līdz 100 gadiem

Jūsu datu atbilstošas apstrādes juridiskais pamats ir Art. GDPR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts (interešu līdzsvarošana, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm nodrošināt mūsu vietnes lietotājiem pievilcīgu saturu un funkcionālus pakalpojumus).

1.2.3 etracker

hipp.lv un saistītās apakšlapas izmanto tehnoloģijas, kuras nodrošina uzņēmums etracker GmbH (turpmāk — etracker), lai vāktu un saglabātu personas datus, lai tādējādi uzlabotu tīmekļa vietnes sniegto pakalpojumu kvalitāti. Šos datus var izmantot arī, lai izveidotu lietotāju profilus, izmantojot pseidonīma identitāti. Šim nolūkam sīkdatnes var izmantot veidā, kā tas aprakstīts iepriekš. Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek saglabātas tīmekļa vietnes apmeklētāja pārlūka lokālajā kešatmiņā. Sīkdatnes ļauj atpazīt apmeklētāja interneta pārlūkprogrammu. Ar etracker tehnoloģijām iegūtie dati netiks izmantoti, lai noteiktu vietnes apmeklētāja personas identitāti, kā arī tie netiks apvienoti ar personas datiem, kas attiecas uz personu, kura sevi ir reģistrējusi ar pseidonīma identitāti, ja vien attiecīgā persona tam nav atsevišķi piekritusi. Jūs jebkurā brīdī varat atsaukt doto piekrišanu datu vākšanai un glabāšanai attiecībā uz turpmākajiem pakalpojumiem:

Vai neredzat pogu? Lūdzam deaktivizēt reklāmu bloķētāja programmu un atkārtoti ielādēt šo tīmekļa vietni.

1.2.4 Pikseļi

Izsekošanas pikseļi, tīmekļa bākas, skaidri GIF vai līdzīgas tehnoloģijas (kopā sauktas par “pikseļiem”) ir mazi, attēla elementa lieluma attēli, kas ievietoti vietnē. Šie attēli ir bezkrāsaini un caurspīdīgi, lai tie pildītu tikai savu tehnisko funkciju un neierobežotu jūsu vietnes izmantošanu. Piemēram, pikseļi tiek izmantoti, lai sekotu, cik bieži lapa tiek izsaukta vai cik efektīva ir reklāmas kampaņa. Pikseļi bieži tiek izmantoti kopā ar sīkdatnēm, kas nepieciešamas tehniskajai funkcionalitātei un iebildumu reģistrēšanai.

Mēs izmantojam pikseļus HiPP vietnē, lai novērtētu mūsu reklāmas kampaņu efektivitāti. Tas nozīmē, ka mēs saskaitām, kuras reklāmu integrācijas ir novedušas pie kāda mūsu vietnes apmeklētāju skaita. Mērķis ir uzlabot reklāmas nesējus un to izvietojumu. Skaitīšana nav saistīta ar konkrētu personu, tā ir tīri statistiska aptauja. Jebkurā laikā varat iebilst pret šo skaitīšanu turpmākajā darbībā. Pašlaik mēs izmantojam šādus izsekošanas pikseļus, pret kuriem varat iebilst, noklikšķinot uz šīm saitēm:

[Šeit ievietojiet saites/saišu tekstus]

Lūdzu, ņemiet vērā: ja pēc iebilduma izdzēsīsit pārlūkprogrammā saglabātos sīkfailus, iespējams, vēlreiz būs jānoklikšķina uz šīm saitēm, jo ​​atteikšanās tiks dokumentēta sīkfailos.

1.2.5 Google AdWords

Lai mērītu mūsu reklāmas kampaņas rezultatīvos rādītājus ar Google pakalpojuma (turpmāk — Google AdWords) starpniecību, mēs izmantojam Google reklāmguvumu uzskaiti (Conversion Tracking), kas ir korporācijas Google Inc. (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA; turpmāk — Google) nodrošināts analītikas pakalpojums. Šajā procesā programma Google AdWords izvieto sīkdatni jūsu datorā (turpmāk — reklāmguvumu sīkdatne), ja jūs vietnē nonācāt, noklikšķinot uz Google izvietotas reklāmas. Šīs sīkdatnes vairs nav derīgas pēc 30 dienām, un tās neizmanto, lai identificētu konkrētu personu. Tās tikai palīdz atpazīt to, ka jūs noklikšķinājāt uz kādas no mūsu reklāmām un tādējādi tikāt pārvirzīti uz mūsu vietni. Šādā veidā mēs uzzinām, cik daudz lietotāju ir noklikšķinājuši uz mūsu reklāmām un tikuši pārvirzīti uz mūsu tīmekļa vietni. Taču mēs nesaņemam nekādu informāciju, pēc kuras būtu iespējams identificēt konkrētus lietotājus.

Veicot iepriekš aprakstītos rezultatīvo rādītāju mērījumus, Google saņem personas datus, kas tiek glabāti un apstrādāti Google serveros ASV. Šobrīd ES Komisija nav pieņēmusi nekādus lēmumus par to, ka ASV vispārējā kārtībā būtu jānodrošina pienācīgu aizsardzības līmeni personas datiem. Tomēr Google ir paudusi apņemšanos ievērot starp ES un ASV noslēgto Privātuma vairoga nolīgumu par personas datu apstrādi attiecībā uz personām no ES dalībvalstīm, pamatojoties uz sarakstu, ko uztur un publicē ASV Tirdzniecības ministrija. Papildu informāciju var atrast šeit: https://policies.google.com/privacy/frameworks?hl=de&gl=en. Papildu informācija par datu aizsardzību Google ir atrodama vietnē https://policies.google.com/privacy?gl=en.

Ja jūs nevēlaties piedalīties izsekošanas procedūrā, jūs to varat deaktivizēt reklāmu preferenču pārvaldniekā (Ads Preference Manager; http://www.google.com/settings/ads/onweb/?hl=de), vai arī atteikties izvietot sīkdatnes savā ierīcē, veicot attiecīgus iestatījumus tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos. Jūs tāpat varat deaktivizēt sīkdatnes, kuras izmanto reklāmguvumu uzskaitei, izmainot pārlūka iestatījumus tā, lai netiktu pieņemtas sīkdatnes no domēna googleadservices.com.

Jūsu personas datu attiecīgas apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts (līguma izpilde, pamatojoties uz mūsu leģitīmajām interesēm mērīt mūsu tiešsaistes reklāmas pienesumu, lai to labāk varētu pārvaldīt).

Atsevišķi pakalpojumi

2.1. Kontaktpersonas veidlapa

Mūsu tīmekļa vietnē ir pieejama kontaktpersonas veidlapa, ar kuras starpniecību jūs varat ar mums sazināties, ja vēlaties, lai mēs individuāli atbildētu uz kādu jūsu jautājumu. Jebkurā gadījumā mēs ievāksim datus par jūsu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi, lai varētu ar jums sazināties. Ja jūs mums norādīsiet savu tālruņa numuru, mēs labprāt sazināsimies ar jums, lai telefoniski sniegtu atbildi un jūsu jautājumu.

Visi dati tiks izmantoti vienīgi, lai atbildētu uz jūsu pieprasījumu; tie netiks izmantoti nedz komerciāla rakstura piedāvājumu izteikšanai, nedz kādiem citiem reklāmas mērķiem.

Mēs jūs labprāt informēsim par visiem datiem, kas mums ir saglabāti par jums. Sīkāku informāciju skatīt sadaļā „Informācija un kontaktinformācija”.

Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts (līguma izpilde vai pasākumu veikšana pirms līguma noslēgšanas) un 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts (pamattiesību līdzsvara nodrošināšana, pamatojoties uz mūsu leģitīmajam interesēm atbildēt uz mūsu klientu un citu ieinteresēto personu jautājumiem).

Open cookie settings

2.2 HiPP BabyClub

Jūs varat reģistrēties dalībai HiPP BabyClub, vietnē hipp.lv, izveidojot savu un mazuļa profilu. Pievienojieties klubam HiPP BabyClub, jūs saņemsiet dažādas priekšrocības, piemēram, produktu paraugus un dāvanas. Lai iegūtu visaptverošu pārskatu par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem un priekšrocībām, skat. HiPP BabyClub mājaslapu.

Kad jūs reģistrējaties klubā HiPP BabyClub, mēs ievācam informāciju par jūsu vārdu, uzvārdu un adresi, lai varētu ar jums sazināties. Mēs arī ievāksim jūsu elektroniskā pasta adresi, lai varētu pārbaudīt, vai reģistrācija ir bijusi veiksmīga, un nosūtītu jums biļetenus un vēstules vecākiem. Mēs arī ievāksim informāciju par jūsu bērna vārdu un uzvārdu un dzimšanas datumu, it sevišķi saistībā ar noteikta vecuma bērnu vecākiem paredzētām vēstulēm un produktu paraugiem. Pārliecinieties, vai dati, kas norādīti jūsu profilā, it sevišķi e-pasta adrese un pasta adrese, ir pareizi, jo pretējā gadījumā mēs nevarēsim jūs iekļaut kā mūsu nodrošināto priekšrocību saņēmēju.

Tāpat arī, sākotnēji reģistrējoties, mēs jums lūgsim norādīt lietotājvārdu. Ja jūs vēlaties piedalīties mūsu interaktīvajos piedāvājumos, jūsu lietotājvārds tiks parādīts, lai parādītu, ka jūs piedalāties attiecīgajā kampaņā. Lietotājvārds tiek izmantots, piemēram, kad jūs saņemat produktus. Jūsu ieraksti vai komentāri tiek publicēti ar attiecīgo lietotājvārdu un ir aplūkojami citiem vietnes apmeklētājiem. Izvēloties lietotājvārdu, neizmantojiet tajā savu īsto vārdu, ja vien neiebilstat, ka šī informācija kļūst publiski pieejama.

Kā kluba biedrs(-e) jūs varēsiet piedalīties dažādos konkursos un loterijās. Lai piedalītos konkursos un izlozēs, jums jāizlasa un jāpiekrīt mūsu Lietošanas noteikumiem un Noteikumiem par dalību konkursā, kurus atradīsiet attiecīgā konkursa lapā. Saistībā ar konkursiem dažkārt tiek ievākti un publicēti jūsu personas dati, piemēram, jūsu iesniegts privāts fotoattēls vai fotoattēla apraksts. Fotokonkursu gadījumā attiecīgie attēli ar lietotāja pievienoto komentāru un bērna vārdu tiek saglabāti un publicēti publiski aplūkojamā galerijā.

Turklāt mēs varam publicēt laimētāju vārdus un viņu uzvārdu pirmos burtus, vai viņu attiecīgi izvēlētos datus, ko tie snieguši mūsu vietnē. Dažas no balvām nodrošina mūsu sadarbības partneri. Ciktāl tas ir nepieciešams saistībā ar laimēto balvu izsniegšanu vai piegādāšanu, mēs saviem partneriem sniedzam attiecīgos personas datus konkursa vai loterijas apstrādes nolūkā, un šī apstrāde tiek strikti reglamentēta ar līgumu par korekti veicamu datu apstrādi. Šie dati var ietvert: jūsu vārdu un uzvārdu, elektroniskā pasta adresi vai pasta adresi, kas ir saglabāta jūsu Kluba profilā. Attiecībā uz dažiem konkursiem vai loterijām jums ir nepieciešams veikt papildu uzdevumus, piemēram, ieteikt kādu produktu draugiem vai arī atminēt mīklu. Šajā gadījumā mēs reģistrējam, vai ir izpildīti visi priekšnosacījumi dalībai konkursā/loterijā, lai nodrošinātu visiem vienlīdzīgas un godīgas iespējas uz laimestu vai balvu, un pasargātos no tā, ka attiecīgās tehniskās funkcijas tiktu izmantotas ļaunprātīgi.

Turklāt kā kluba biedrs(-e), jūs varat izmantot ekskluzīvas priekšrocības un mūsu sadarbības partneru īpašos piedāvājumus. Ar priekšnoteikumu, ka pastāv tiešs tiešsaistes savienojums ar partneruzņēmuma veikalu vai pakalpojumu, mēs šim partnerim varam darīt zināmu nepieciešamo informāciju, izmantojot tehniskos līdzekļus, piemēram, individuāli izveidotu saiti.

Kā kluba biedrs(-e), jūs uz elektroniskā pasta adresi saņemsiet vecākiem paredzētu vēstuli, kurā būs sniegta svarīga informācija un ieteikumi. Turklāt jūs saņemsiet HiPP BabyClub biļetenu ar informāciju par aktuāliem produktiem un jaunumiem. Jūs jebkurā laikā varat pieprasīt izņemt savus datus no HiPP BabyClub biļetena adresātu saraksta. To visvieglāk ir izdarīt, noklikšķinot uz saites, kas norādīta biļetenā, vai arī klienta profilā, ja esat reģistrējušies klubā HiPP BabyClub.

Mēs vienmēr tiecamies uzlabot vecākiem adresēto vēstuļu saturu. Tas ietver principu nodrošināt izsūtīto vēstuļu efektivitātes statistisko novērtēšanu, piemēram, cik kopā tika nosūtīts vecākiem adresētu vēstuļu, cik daudzas tika atvērtas, un cik bieži tika noklikšķināts uz tajās iegultām saitēm. Šī ir ar konkrētu indivīdu nesaistīta novērtēšana, kas nozīmē, ka mēs nevaram izsekot, vai tika atvērta konkrēta vecākiem adresēta vēstule, vai arī kurš saņēmējs noklikšķināja uz kuras saites.

Ja jūs vairāk nevēlaties saņemt produktu paraugus, vai arī vēlaties pārtraukt dalību klubā HiPP BabyClub, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktpersonas veidlapu.

Šajā sadaļā aprakstīto personas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts (līguma izpilde un datu subjekta pieprasījums pirms līguma noslēgšanas).

2.3 Ar HiPP BabyClub nesaistīti biļeteni

Mēs arī jums piedāvājam iespēju parakstīties, lai turpmāk saņemtu biļetenus par mūsu produktiem un īpašajiem piedāvājumiem, vai arī atrakstīties no biļetena saņemšanas. Reģistrācijas vajadzībām un, lai mēs varētu uzrunāt jūs personīgi, mēs ievācam jūsu titulu, vārdu un uzvārdu. Tāpat mēs arī reģistrējam jūsu e-pasta adresi, lai varētu pārbaudīt, vai jūsu veiktā reģistrācija ir veiksmīga un nosūtīt jums biļetenu. Reģistrācijas brīdī ievāktie dati tiks izmantoti tikai biļetenu adresēšanai. Ievāktie dati netiks nodoti neiesaistītām ārējiem uzņēmumiem to privātām vajadzībām, kā arī netiks nodoti citām trešajām personām. Ja reģistrējoties īpašajam piedāvājumam tiek ievākti papildu dati, tad iepriekšminētais attiecas arī uz šiem datiem, kā noteikts īpašajos paziņojumos par datu aizsardzību attiecībā uz īpašo piedāvājumu.

Mēs vienmēr meklējam veidus, kā uzlabot mūsu biļetenu un mūsu piedāvājumus. Tas ietver arī biļetena nosūtīšanas statistisko novērtēšanu, piemēram, cik daudz elektronisko vēstuļu kopā tika izsūtīts, cik daudzas no tām tika atvērtas un cik bieži tika noklikšķināts uz biļetenā iegultajām saitēm. Šī ir ar indivīda identitāti nesaistīta novērtēšana; tādējādi mēs nepārbaudām, vai tika atvērti atsevišķi biļeteni, vai arī uz kurām saitēm tika noklikšķināts no kuras e-pasta adreses.

Piesakoties biļetena saņemšanai, jūs piekrītat, ka jūsu personas dati tiks izmantoti tā, kā aprakstīts. Šo piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt attiecībā uz turpmākajām darbībām, un jebkurā laikā iebilst pret biļetena sūtīšanu. To visvieglāk ir izdarīt, atverot biļetenā norādīto saiti, kurā ir aprakstīta iespējas, kā atteikties no jaunumu abonēšanas. Piekrišanas atsaukšana neietekmē apstrādes likumību, kas balstās uz piekrišanu pirms atsaukuma.

Šajā sadaļā aprakstīto personas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts par jūsu piekrišanu.

2.4 Konkursi un izlozes

Mūsu tīmekļa vietnē jūs varat piedalīties dažādos konkursos un izlozēs. Lai mēs varētu jums nodrošināt šo pakalpojumu, mēs ievācam jūsu personas datus, kas ir nepieciešami pirms dalības konkursos un izlozēs. Parasti šie dati ietver jūsu vārdu un uzvārdu, e-pasta adresi un pasta adresi, un dažos gadījumos — jūsu tālruņa numuru. Šie dati tiek izmantoti vienīgi konkursa veikšana un tā pārvaldīšanai. Pēc konkursa noslēguma jūs nesaņemsiet nekādas reklāmas no HiPP. Ja vēlaties saņemt mūsu biļetenu, jūs tām varat reģistrēties atsevišķi.

Dažkārt savā tīmekļa vietnē mēs publicējam laimētāju vārdus. Dažas no balvām nodrošina mūsu sadarbības partneri. Ciktāl tas ir nepieciešams laimestu izņemšanai vai piegādāšanai, mēs saviem partneriem sniedzam attiecīgos jūsu personas datus konkursu vai loteriju apstrādes nolūkos, piemēram, jūsu vārdu un uzvārdu, e-pasta adresi vai pasta adresi. Saistībā ar dažiem konkursiem vai loterijām jums ir nepieciešams veikt papildu uzdevumus. Šajā gadījumā mēs reģistrējam, vai ir izpildīti visi priekšnosacījumi dalībai konkursā/loterijā, lai nodrošinātu visiem vienlīdzīgas un godīgas iespējas uz laimestu vai balvu, un pasargātos no tā, ka attiecīgās tehniskās funkcijas tiktu izmantotas ļaunprātīgi.

Šajā sadaļā aprakstīto personas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts (līguma izpilde un datu subjekta pieprasījums pirms līguma noslēgšanas).

2.5 Produktu testēšana

Mūsu tīmekļa vietnē jums ir iespēja piedalīties produktu testēšanā. Lai mēs varētu nodrošināt šo pakalpojumu, mēs pirms dalības konkursā/loterijā ievācam nepieciešamos jūsu personas datus. Parasti šie dati ietver jūsu vārdu un uzvārdu, e-pasta adresi un pasta adresi, kā arī dažos gadījumos — jūsu tālruņa numuru. Šie dati tiek izmantoti apstrādes vajadzībām un lai veiktu produktu testēšanu. Pēc dalības produktu testēšanā beigām jūs no HiPP nesaņemsiet nekādas reklāmas.

Šajā sadaļā aprakstīto personas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts (līguma izpilde un datu subjekta pieprasījums pirms līguma noslēgšanas).

3. Sociālie plašsaziņas līdzekļi

Mūsu lapā sociālajos plašsaziņas līdzekļos (Facebook, YouTube) jums tiek piedāvāts plašs individuālu atbalsta pakalpojumu klāsts, kā arī tā ir iespēja palikt saskarē ar mums. Šie sociālie plašsaziņas līdzekļi arī ievāc personas datus, piemēram, par jūsu izveidoto profilu, vai arī ar tā saucamo „sociālo” spraudņu starpniecību, kas ir iestrādāti trešo personu tīmekļa vietnēs.

Ja jūs ar kādas no šo plašsaziņas līdzekļu platformas starpniecību mums nosūtāt pieprasījumu, mēs to pārvirzīsim atbildīgajai struktūrvienībai. Jūsu personas dati tiks izmantoti vienīgi, lai atbildētu uz jūsu pieprasījumu, un tie netiks pārsūtīti trešajām personām.

Lai jūs varētu ar mums sazināties ar plašsaziņas līdzekļu starpniecību, jums vispirms ir jāreģistrējas šajās platformās. Šim nolūkam uzņēmumi, kas nodrošina attiecīgo pakalpojumu, vajadzības gadījumā reģistrēs, glabās un izmantos jūsu personas datus. Mēs nevaram ietekmēt ne šādas personas datu apstrādes raksturu, ne formu. Tas attiecas arī uz visiem attēliem/video, kas tiek augšupielādēti plašsaziņas līdzekļos. Ņemiet vērā, ka šīs tiesības var tikt nodotas plašsaziņas līdzekļu pakalpojumu sniedzējiem. Sīkāku informāciju jūs varat atrast attiecīgā pakalpojuma sniedzēja lietošanas noteikumos un nosacījumos un privātuma politikā.

Šos pakalpojumus sniedz šādi uzņēmumi, kas atrodas ASV:

  • Facebook Inc. (adrese: 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, USA).
  • Google Inc. (adrese: 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA).

Ja jūs atverat tīmekļa vietni, kas ir saistīta ar mūsu tīmekļa vietni un kurā ir izvietots šāds spraudnis, jūsu tīmekļa pārlūks izveidos tiešu savienojumu ar šo attiecīgo uzņēmumu serveriem. Spraudņa saturs tiek nosūtīts tieši uz jūsu tīmekļa pārlūku un integrēts tīmekļa vietnē. Tādējādi mēs nevaram ietekmēt personas datu apjomu, kādu attiecīgie uzņēmumi reģistrēs ar šādu spraudņu starpniecību. Informācija, kuru mēs jums sniedzam, ir balstīta uz mūsu pašreizējām zināšanām.

Integrējot spraudņus, attiecīgie uzņēmumi iegūst informāciju, ka jūs esat apmeklējuši mūsu interneta piedāvājuma noteiktas lapas. Ja jūs jau esat pieteikušies kādā no iepriekšminēto kompāniju platformām, tās spēj sasaistīt jūsu apmeklējumu ar attiecīgo kontu, kuru esat izveidojuši to platformās. Ja jūs mijiedarbojaties ar vietni ar spraudņu starpniecību, jūsu tīmekļa pārlūks nosūtīs attiecīgo informāciju tieši attiecīgajam uzņēmumam, kura serveros šī informācija tiek glabāta. Gadījumā, ja jums nevienā no iepriekšminēto uzņēmumu vietnēm nav lietotāja konta, tik un tā pastāv iespēja, ka viņiem taps zināma jūsu IP adrese un viņi to saglabās.

Tādējādi nevar izslēgt iespēju, ka iepriekšminētie uzņēmumi atpazīst katru mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāju, pamatojoties uz viņu IP adresi un piekļūtās vietnes vietrādi URL, pat ja lietotājs nav ne noklikšķinājis uz spraudņiem, ne attiecīgā uzņēmuma vietnē reģistrējis lietotāja kontu.

Lai uzzinātu vairāk par datu vākšanas nolūku un apjomu, kā arī šo datu turpmāku apstrādi un to, kā šīs korporācijas izmanto jūsu datus, jūsu tiesības un iespējas šajā saistībā un to, kuri iestatījumi aizsargā jūsu privāto sfēru, skat. šo kompāniju privātuma politikas dokumentus:

4. Lietotne HiPP Baby App

Pateicoties interaktīvai kartei, šī lietotne HiPP klientiem ļauj atrast un novērtēt interesantas vietas, piemēram, mazuļiem draudzīgas kafejnīcas, telpas, kas paredzētas mammām ar mazuļiem, specializētās bērnu pārtikas tirdzniecības vietas u.c.

Šim nolūkam sistēma piedāvā arī atrašanās vietas noteicēja funkcionalitāti. Jūs varat brīvi izmantot šo funkcionalitāti, kas ļauj noteikt jūsu atrašanās vietu. Ja tomēr nevēlaties to izmantot, jūs varat ievadīt jebkuru atrašanās vietu, lai saņemtu informāciju. Lietotāji var publicēt vērtējumus vai ieteikumus par jaunām adresēm tikai tad, ja ir pieteikušies savā HiPP BabyClub lietotāja kontā.

Lai uzlabotu mūsu lietotnē pieejamos pakalpojumus, mēs izmantojam sistēmu Google Analytics, kas ir uzņēmuma Google Inc. (turpmāk — Google) radīts tīmekļa plūsmas analīzes pakalpojums. Google Analytics izmanto tā sauktās „sīkdatnes”, kas ir nelielas teksta datnes, kas tiek izvietotas jūsu viedtālrunī un ļauj analizēt to, kā jūs izmantojat konkrēto tīmekļa vietni. Šī sīkdatnes izveidotā informācija par to, kā jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni, parasti tiek nosūtīta uz Google serveriem Amerikas Savienotajās Valstīs un tur arī glabāta. Šajā lietotnē ir aktivizēta IP anonimizēšanas iespēja, kas nozīmē to, ka Google vispirms saīsina to lietotāju IP adreses, kuri atrodas Eiropas Savienības dalībvalstīs vai citās valstīs, kuras ir Eiropas Ekonomikas zonas līguma līgumslēdzējas puses. Vienīgi izņēmuma gadījumos uz Google serveriem Amerikas Savienotajās Valstīs tiks nosūtīta pilna IP adrese un attiecīgi saīsināta tur. Pēc šīs lietotnes pārvaldītāja rīkojuma Google izmantos šo informāciju, lai novērtētu to, kā jūs izmantojat šo lietotni, lai sagatavotu pārskatus par jūsu veiktajām darbībām tajā un tīmekļa vietnes pārvaldniekam sniegtu turpmākus pakalpojumus saistībā ar to, kā jūs izmantojat šo lietotni. Saistībā ar Google Analytics pakalpojumu jūsu viedtālruņa pārlūkprogrammas nosūtītā IP adrese netiek apvienota ar citiem Google datiem. Jūs varat aizliegt sīkdatņu izvietošanu savā ierīcē, mainot iestatījumus pārlūka programmatūrā; taču mēs vēlētos norādīt, ka tādā gadījumā jums var nebūt pieejama pilnīga šīs lietotnes funkcionalitāte. Turklāt jūs varat neatļaut Google reģistrēt sīkdatnes izveidotos datus un datus, kas saistīti ar to, kā jūs izmantojat šo lietotni (tostarp, ierīces IP adresei) un Google neļaut šo datu apstrādi.

Datu aizsardzības iestatījumu viedtālruņos ar operētājsistēmu iOS

Ja jums ir viedtālrunis, kuru darbina operētājsistēma iOS, atveriet tā iestatījumus, izvēlieties ikonu HiPP Baby App, dodieties uz sadaļu Tracking („Sekošana”) un pārvietojiet slīdni pozīcijā Off („Izslēgts”).

Datu aizsardzības iestatījumu maiņa viedtālruņos ar operētājsistēmu Android

Ja jums ir viedtālrunis, kuru darbina operētājsistēma Android, tad esot lietotnē, atveriet iestatījumus un sadaļā Diagnosis and power („Diagnostika un enerģijas iestatījumi”) pārslēdziet slēdzi pozīcijā Off („Izslēgts”).

5. Lietotne HiPP Toddlers App / HiPPiS App

Lietotnē HiPP Children’s App dažādās izglītojošās spēlēs un trīs aizraujošos stāstos HiPPiS dzīvnieciņi satiek bērnus un viņu vecākus. Šī lietotne ir skaidri strukturēta un to ir vienkārši lietot, un tajā ir pieejamas kopskaitā astoņas izglītojošas spēles, kā arī piedzīvojumu stāstiņi, kurus var skaļi lasīt bērniem, radot tiem jautrus brīžus un kliedējot garlaicību. Tādējādi rotaļīgā veidā tik stimulēta bērnu kognitīvo prasmju attīstība. Neatkarīgi, vai šīs spēles izmantojat, lai bērnam mācītu krāsas vai ciparus, uzminēt dzīvnieku izdotās skaņas vai minētu mīklas — šīs spēles ir piemērotas kā zīdaiņiem, tā maziem bērniem, jo ir pieejamas piecas grūtības pakāpes. Informāciju par lietotni HiPP Children’s App var atrast šeit.

Saistībā ar šo pakalpojumu personas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts (līguma izpilde un datu subjekta pieprasījums pirms līguma noslēgšanas).

Lai uzlabotu mūsu lietotnē pieejamos pakalpojumus, mēs izmantojam sistēmu Google Analytics (tostarp risinājumu Google Analytics for Firebase) , kas ir uzņēmuma Google Inc. (turpmāk — Google) piedāvāts tīmekļa plūsmas analīzes pakalpojums. Google Analytics izmanto sīkdatnes, kas ir nelielas teksta datnes, kas tiek glabātas jūsu viedierīcē, lai jūsu vajadzībām labāk varētu pielāgot šīs vietnes saturu un savukārt palīdzētu mums analizēt to, kā lietotāji izmanto šo vietni. Sīkdatnes radīta informācija par to, kā jūs izmantojat šo tīmekļa vietni, parasti tiks nosūtīta un glabāta Google serveros ASV. Šajā lietotnē ir iespējota IP anonimizācija, tādējādi Google pirms tam saīsinās un tādējādi anonimizēs IP adresi visiem lietotājiem no Eiropas Savienības dalībvalstīs vai citām valstīm, kuras ir parakstījušas Līgumu par Eiropas Ekonomikas zonu Vienīgi izņēmuma gadījumos uz Google serveriem Amerikas Savienotajās Valstīs tiks nosūtīta pilna IP adrese un attiecīgi saīsināta tur.

Šobrīd ES Komisija nav pieņēmusi nekādus lēmumus par to, ka ASV vispārējā kārtībā būtu jānodrošina pienācīgu aizsardzības līmeni personas datiem. Tomēr Google ir paudusi apņemšanos ievērot starp ES un ASV noslēgto Privātuma vairoga nolīgumu par personas datu apstrādi attiecībā uz personām no ES dalībvalstīm, pamatojoties uz sarakstu, ko uztur un publicē ASV Tirdzniecības ministrija. Papildu informāciju var atrast šeit: https://policies.google.com/privacy/frameworks?hl=de&gl=en. Papildu informācija par datu aizsardzību Google ir atrodama vietnē https://policies.google.com/privacy?gl=en. Papildu informāciju, it sevišķi par datu vākšanu ar Google Analytics starpniecību Firebase vajadzībām var atrast šeit: https://support.google.com/firebase/answer/6318039?hl=en.

Google šīs lietotnes pārvaldītāja vārdā izmantos šo informāciju, lai novērtētu to, kā jūs izmantojat lietotni, sagatavotu pārskatus par tīmekļa vietnes darbību un sniegtu citus pakalpojumus vietnes pārvaldītājiem par vietnes izmantošanu. Google saistībā ar pakalpojumu Google Analytics nesasaistīs no jūsu viedtālruņa nosūtīto IP adresi ar kādiem citiem jūsu datiem, kas ir Google rīcībā. Jūs varat atteikties pieņemt sīkdatnes, izmainot attiecīgus iestatījumus savā tīmekļa pārlūkā, taču ņemiet vērā, ka tādā gadījumā jūs nevarēsiet izmantot pilnu šīs lietotnes funkcionalitāti. Jūs arī jūs varat neatļaut Google reģistrēt sīkdatnes izveidotos datus un datus, kas saistīti ar to, kā jūs izmantojat šo lietotni (tostarp, IP adresei) un Google neļaut šo datu apstrādi.

Jūsu ar Google Analytics sistēmu saistīto personas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts (līguma izpilde, pamatojoties uz mūsu leģitīmajām interesēm veikt datu statistisko apkopošanu par to, kā tiek izmantota mūsu lietotne un, balstoties uz šiem datiem, varēt to uzlabot).


Lai saņemtu sīkāku informāciju par Google Analytics sistēmu un tās privātuma politiku, skat: www.google.com/intl/de/analytics/privacyoverview.html


Google vispārējā privātuma politika ir pieejama šajā vietnē: https://www.google.de/intl/de/policies/

Mēs arī izmantojam pakalpojumu Firebase, lai noteiktu, kuri reklāmas materiāli veicina lietotnes uzstādīšanu un cik bieži tas notiek. Šī novērtēšana tiek veikta vienīgi par datiem anonimizētā veidā. Pakalpojums Firebase ir uzņēmuma Google Inc., kura adrese 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA [ASV], meitas uzņēmums. Firebase paziņojums par datu konfidencialitāti ir pieejams šādā vietnē:

https://www.firebase.com/terms/privacy-policy.html

Jūs varat neļaut Firebase veikt datu vākšanu, noklikšķinot uz attiecīgās pogas, lai diagnostiku un servisu iestatītu stāvoklī Off („Izslēgts”), kā parādīts iepriekšējā attēlā. Tādā gadījumā jums nebūs pieejams attiecīgais pakalpojumus.

8. Kontaktinformācija

HiPP Group datu aizsardzības speciālists:

A. Maier

E-pasta adrese: datenschutz-team@hipp.de 

Georg-HiPP-Straße 7

85276 Pfaffenhofen (Pfafenhofene, Vācija)