Ēdināšanas spēle

HiPP ēdināšanas plāna pamatā ir bērnu uztura zinātnes, pediatru un mūsu daudzu gadu pieredze. Sekojot HiPP ēdināšanas plānam Jūsu mazulis saņems visu nepieciešamo veselīgai attīstībai.

Ēdināšanas plāns ir informatīvs. Jūsu mazuļa apetītes svārstības ir normālas.  Ja neesat pārliecināts, ka mazulis uzturu saņem atbilstoši savam vecumam vai attīstībai, lūdzu konsultējieties ar pediatru.

Barošana ar krūti ir labākais Jūsu mazulim. 

Ja kāda iemesla dēļ Jūs nevarat barot mazuli ar krūti, iesakam izmantot mazuļa vecumam atbilstošu HiPP piena maisījumu.

*Piebarošanu var uzsākt pēc 4. mēnešu vecuma, bet ne vēlāk kā pēc 6. mēnešu vecuma atkarībā no mazuļa attīstības.

Lūdzam pievērst uzmanību sabalansētam uzturam dažādojot to.

Mazuļa barošana, ja ir risks uz alerģiju

  • Sīkāku informāciju par bērna barošanu, kam ir nosliece uz alerģiju var atrast šeit 
  • Krūts piens vai hipoalerģiskais piena maisījums HA
  • Ir zinātniski pierādīts, ka bērniem ar noslieci uz alerģiju piebarošana ir jāuzsāk tāpat kā bērniem bez alerģijas. Pareizākais, kad uzsākt piebarošanu ir  pēc 4. mēnešu vecuma, bet ne vēlāk kā no 6. mēnešu vecuma. Vēlāka piebarošanas  uzsākšana nenozīmē lielāku aizsardzību pret alerģijām.  
  • Ir svarīgi pakāpeniski ieviest piebarojumu mazuļa ēdienkartē. Tas ļauj Jūsu bērnam pierast pie jaunās pārtikas un Jums vienmēr būs iespēja saprast, kādus pārtikas produktus mazulis labi panes. Tie parasti ir produkti, kas atzīmēti ar simbolu A burciņas labajā pusē.
  • Kad bērna viena piena ēdienreize ir pilnībā aizstāta ar cieto pārtiku, pēc sešu mēnešu vecuma, Jūs varat HA1 mainīt uz HA2, kā papildinājumu cietajai pārtikai. Ja Jums ir jautājumi par piebarojumu vai piebarojuma ieviešanu Jūsu bērnam, lūdzu, konsultējieties ar savu pediatru vai ģimenes ārstu.

HiPP produktu grupas var atpazīt plauktos ar šādu krāsu kodēšanu: