Zīdīšana

Kad un cik bieži man ir jābaro bērns?

Pielieciet mazuli pie krūts katru reizi, kad viņš ir izsalcis. Barojiet mazuli, kad viņš to prasa un dažu dienu laikā Jūsu organisms pielāgosies izstrādāt nepieciešamo piena daudzumu. Kad mazuļa apetīte pieaugs, mazulis biežāk prasīs krūti: tas stimulēs piena rašanos un Jūsu organisms pielāgosies „pieaugošajam pieprasījumam“. Ražojot vairāk piena intervāls starp ēdienreizēm automātiski palielināsies.

Vai mans mazulis saņem pietiekoši daudz piena?

Piena daudzums, ko Jūsu bērns patērē var būt dažāds un atšķirties katrā ēdienreizē, kā arī dienu no dienas. Par to vai Jūsu bērnam pietiek krūts piena norāda četri līdz pieci pilni autiņi dienā. Turklāt reizi nedēļā Jūs varat mazuli nosvērt.

Pāreja no krūts piena uz mākslīgo papildus piena maisījumu: kā, kad un kādā daudzumā?

Nav noteikta laika, kad tieši pārtraukt krūts barošanu. Mātei un bērnam ir nepieciešams lēnām pielāgoties jaunajai situācijai un tas notiek ļoti individuāli. Neatkarīgi no tā vai iniciatīva pārtraukt krūts barošanu nāk no Jums vai Jūsu bērna, pakāpeniska atšķiršana vienmēr ir vieglāka un vienkāršāka nekā pēkšņa. Ja Jūs vēlaties atradināt bērnu no krūts, mēs iesakam Jums plānot to kā pakāpenisku un vienmērīgu procesu.

Aizstājot krūts barošanu pret mākslīgā piena barošanu ar HiPP Combiotic vai HiPP Organic Jūs veicinat pakāpenisku krūts piena samazināšanos bez diskomforta rašanās krūtīs. Tā arī nodrošinot, ka Jūsu bērns pakāpeniski pierod pie cita veida pārtikas un papildus vēl saņem Jūsu mīlestību un rūpību.