HiPP Babysanft pamatsortiments – ļoti jutīgas un uz neirodermatītu tendētas ādas kopšanai

Kas ir neirodermatīts (atopiskais dermatīts)?

Neirodermatīts ir visizplatītākā ādas slimība bērnībā. Pēdējo 50 gadu laikā aptuveni pieckārt ir pieaudzis tā biežums.

Neirodermatīts ir hroniska ādas slimība ar noslieci atkārtoties, bet nav lipīga. Raksturīgi ir ekzēma - ļoti sausa un apsārtusi āda, kas lobās un bieži to pavada stipra nieze.

Ko Jūs varat darīt?

Labā ziņa: Daudzi bērni cieš tikai no vieglas slimības formas. To bieži raksturo "jutīga, sausa āda", kurai, galvenokārt, piemēro tā saukto "bāzes terapiju": Regulāra ādas kopšana ar atbilstošiem produktiem, kas nodrošina ādu ar vērtīgām sastāvdaļām un jo īpaši mitrināšanu.

Daudziem pacientiem ar vieglu neirodermatītu un uz neirodermītu tendētai ādai nebūt nav nepieciešami speciāli izstrādātie neirodermīta kopšanas produkti(aptiekas produkti). Arī veikalos ir pieejami jau gatavi produkti, kas piemēroti šādai ādai. Galvenais šiem produktiem ir jābūt dermatoloģiski pārbaudītiem un šie kopšanas produkti nesatur sastāvdaļas, kas bieži izraisa alerģiju. Vislabāko padomu Jums sniegs dermatologs.

HiPP Babysanft: saderība ar ļoti jutīgas un uz neirodermatītu tendētas ādas kopšanu ir dermatoloģiski apstiprināta

Lai pierādītu HiPP Babysanft saderību ar ļoti jutīgu ādu, šādi produkti no HiPP Babysanft pamatsortimenta ir pakļauti dermatoloģiski kontrolētam saderības testam: HiPP Babysanft Mazgāšanās želeja, Šampūns, Dušas putas, Mitrinošais losjons, Ķermeņa piens, Aizsargkrēms.

Rezultāts: Visi testētie HiPP Babysanft produkti parādīja lielisku ādas toleranci un ir piemēroti ļoti jutīgas un uz neirodermatītu tendētas ādas pamataprūpei.

Tādējādi, pārbaudītie HiPP Babysanft produkti piemēroti ne tikai bērnu ādas veselīgai ikdienas kopšanai, bet arī ļoti jutīgas ādas kopšanai ar noslieci uz neirodermatītu.