Ēdināšanas plāns: no 6 mēnešu vecuma*

Krūts piens - tik ilgi, cik Jums un Jūsu bērnam patīk

* Piebarošanu var uzsākt pēc 4. mēnešu vecuma, bet ne vēlāk kā pēc 6. mēnešu vecuma atkarībā no mazuļa attīstības.

Jūsu mazulis līdz šim ir saņēmis tikai krūts pienu vai mākslīgo piena maisījumu?

Tad sāciet ar pakāpenisku piebarošanu, kā tas  ir aprakstīts „no 4-6 mēnešiem” sadaļā. Ideāli HiPP produkti ir produkti ar atzīmi  „no 4. mēnešu vecuma”. 

Jūs sākāt piebarot no 4-6 mēnešu vecuma?

Jā - Jūsu mazulis ēd pilnu ēdienreizi ar karotīti? Tad jūs varat ieviest otro ēdienreizi vadoties pēc plāna zīdīšanas pārtraukšanai – aizpildot to ar piena graudaugu putru vakarā. Kā trešā maltīte launagā ir ieteicama graudaugu un augļu putra.

Brokastis un otrās brokastis: Mazulis joprojām saņem krūts pienu vai HiPP PRE vai HiPP 1.

Pusdienas: Pusdienās Jūs varat piedāvāt dažādotu maltīti. HiPP ir daudz dažāda veida biezeņi, lai Jūsu bērns varētu iepazīt jaunas garšas. Piedāvājiet gaļu, zivis vai veģetāros ēdienus. Zivīm ēdienkartē ir jābūt vismaz 1-2 reizes nedēļā. Biezeņi no 6. mēnešu vecuma ir nedaudz rupjākas konsistences nekā biezeņi no 4. mēnešiem. Tas ļauj mazulim vairāk izgaršot ēdienu.

Desertā iesakam dažas karotītes HiPP augļu biezeņa. Tas ir bagāts ar C vitamīnu, kas veicina vērtīgā dzelzs uzsūkšanos no dārzeņiem.

Launags: Launagā Jūs varat turpināt barot ar krūti vai HiPP piena maisījumu (PRE vai 1). Papildus piena maltītei, Jūs mazulim arī varat piedāvāt pāris karotes graudaugu putru - pagatavotu no HiPP BIO graudaugiem un HiPP Augļus vai gatavo HiPP augļu un graudaugu biezeni.

Vakariņas: Otrā pilnā ēdienreize ir  piena graudaugu putra, kas aizvieto piena maltīti. Vakara maltītei lieliska ir putra „Ar labu nakti” burciņā vai putra, kas viegli pagatavojama ar vārītu ūdeni. 

Tagad Jūsu mazulis var izjust arī slāpes. Jo vairāk mazulis uzņem cieto pārtiku, jo svarīgāk uzņemt šķidrumu. Tāpēc, regulāri mazulim piedāvājiet padzerties. Ūdens un nesaldinātas tējas vislabāk remdēs slāpes. Sekojiet līdzi tam, lai mazais pudelīti izmantotu dzeršanai nevis kā māneklīti.

 

HiPP produktu grupas var atpazīt plauktos ar šādu krāsu kodēšanu: