Sugai atbilstoša audzēšana

Saskaņā ar dzīvnieku dabisko uzvedību un izcelsmes vietu.

 

das ir sugai piemērotas audzēšanas pazīmes?

Sugai piemērota audzēšana un barošana ir bioloģiskās lauksaimniecības centrālais elements. Likuma noteikumi ir ļoti stingri: rupjā lopbarība jāiegūst no bioloģiskām saimniecībām, un tajā nedrīkst būt nekādas antibiotikas, augšanu stimulējošas vielas vai ģenētiski modificētas izejvielas. Dzīvnieku veselību nodrošina arī piemērota šķirņu izvēle, plaša pārvietošanās brīvība, lielas kūtis un pietiekams apgaismojums.

HiPP darbinieki uz vietas regulāri pārbauda atbilstību visām dzīvnieku aizsardzības prasībām, kuras HiPP pieprasa. Šīs visu posmu pārbaudes ļauj mums garantēt patērētājiem, ka lopkopība ir bez vardarbības un sugām atbilstoša.

Bioloģiski liellopi

Liellopi un teļi dzīvo vietējās bioloģiskajās saimniecībās un var brīvi ganīties ārā. Tas tos padara veselīgus un palielina dabisko izturību.

Tie ir pilnīgi veseli. Profilaktiska medikamentu lietošana ir stingri aizliegta. Mūsu dzīvnieki tiek baroti tikai ar bioloģisko augu rupjo lopbarību.

Bioloģiskas cūkas

HiPP izmanto tikai produktus no dzīvniekiem, kuri ir veselīgi un atbilstoši visa mūža garumā. Cūku lielums un nepieciešamā ganību platība, kā arī dzīvnieku grupu skaits tiek noteikts atbilstoši cūku fizioloģiskajām nepieciešamībām.

Bioloģiskas vistas

Mūsu bioloģiskās vistas tiek iegūtas ilgtspējīgi pārvaldītās putnu fermās: tās aug brīvā dabā, dzīvo smiltīs un rušinās augsnē. Tās baro ar bioloģisko dārzeņu vistu barību. Mājputnu turēšanu regulē veterinārā uzraudzībā un to regulāri dokumentē. Tītariem netiek apgriezti knābji un arī tiek ļauts dzīvot dabiski.