Nepieciešamo barības vielu piegāde maziem bērniem

HiPP JUNIOR COMBIOTIC® ir īpaši izstrādāts, lai apmierinātu mazuļu īpašās uztura vajadzības, padarot to vieglu, lai uzlabotu bērna uzturu. Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem vairāk nekā puse vācu bērnu cieš no D vitamīna trūkuma. D vitamīna līmenis un bērnu ar D vitamīna deficītu īpatsvars ir atkarīgs no gada laika. Nesen publicētā pētījumā atklājās, ka pietiekams D vitamīna līmenis (≥20 ng / ml) tika sasniegts tikai tikko vasarā un ka bērni atlikušajā gada laikā nesaņēma pietiekamu daudzumu D vitamīna.

D vitamīna līmeņa pazemināšanās pēc vasaras notiek nepietiekamas saules gaismas iedarbības dēļ. Līdz 90% D vitamīna tiek saražoti ādā un tikai 5-10% tiek absorbēti no pārtikas. Ja nav pietiekami daudz saules gaismas, kā tas ir vairāk nekā pusgadu Vācijā, cilvēka ķermenis nespēj saražot pietiekami daudz D vitamīna.

Hovera u.c. pētījumā 2013. gadā tika atklāts, ka mazu bērnu D vitamīna līmeņa pazemināšanos ziemā var novērst, izmantojot HiPP JUNIOR COMBIOTIC® 2+. D vitamīna līmeni ziemā pat varēja paaugstināt. Pētījumā formula tika salīdzināta ar govs pienu ar zemu tauku saturu un tika noskaidrots, ka tā lietošana uzturā nespēj palielināt D vitamīna līmeni organismā, jo tas satur maz D vitamīna.