Piena maisījuma pagatavošana

Cik karstai ir jābūt ūdens temperatūrai piena maisījuma pagatavošanai?

Lūdzu netaisiet piena maisījumu ar tikko vārītu ūdeni, lai neiznīcinātu vitamīnus un dabīgās pienskābo baktēriju kultūras. Tāpēc izmantojiet vārītu ūdeni, kas ir aptuveni 40° -50°C silts. Šādā ūdens temperatūrā HiPP piena maisījums šķīst vislabāk. Lai sasniegtu vēlamo temperatūru 40°–50 °C novietojiet mērkrūzi ar tikko vārītu ūdeni uz dažām minūtēm aukstā ūdens peldē.

Kā es varu pārliecināties, ka pudelīte nav pārāk karsta?

Temperatūru pirms lietošanas Jūs varat pārbaudīt uz rokas: uzpilinot dažus pilienus uz plaukstas locītavas iekšējās daļas. Piena maisījumam uz ādas ir jābūt patīkami siltam.

Vai es varu piena maisījumu uzsildīt mikroviļņu krāsnī?

Ja Jūs gatavojat piena maisījumu saskaņā ar norādījumiem uz iepakojuma, sildīšana mikroviļņu krāsnī nav nepieciešama, jo piena maisījums jau atbilst lietošanas temperatūrai.

Vai es varu turēt pagatavotu piena maisījumu siltumā, lai neatdziest?

Sagatavotu piena maisījumu higienas apsvērumu dēļ mazulim ir jādod uzreiz. Ja Jūsu mazulis uzreiz neizēd visu pudelīti neuzglabājiet to nākamajai barošanas reizei, bet gatavojiet maisījumu no jauna.

Piena maisījuma uzglabāšana

Atvētu piena maisījuma iepakojumu ir jāizlieto 3 nedēļu laikā. Follija iepakojums garantē  svaiguma un garšas aizsardzību. Piena maisījumu uzglabāt sausā un vēsā vietā.