Krūts piena izpētes grupa

Pēc dzimšanas par pamatu ir noteikts veselīgs dzīvesveids. Tādejādi, uzturam ir ļoti svarīga nozīme. Krūts piens ir labākais mazuļa attīstībai un pateicoties tā unikālajam sastāvam labāk aizsargā pret alerģijām un slimībām.

Arī bērniem, kuri netiek  baroti ar krūts pienu HiPP bērnu pārtikas ražotājs no augstākās kvalitātes produktiem piedāvā labākos mākslīgā piena maisījumus, kas veidoti pielāgojot tos mātes pienam.

HiPP pētniecības darba grupa daudzus gadus nodarbojas ar cilvēka piena izpēti un tā pozitīvo ietekmi uz bērnu veselību. Starptautiskie eksperti zīdaiņu uztura jomā apspriež ar uzņēmuma HiPP dietologiem jaunākos atzinumus krūts piena jomā, kā arī to izmantošanu turpmākās attīstības iespējamību.

Piemēram, 2007. gadā šī pētījumu grupa bija aprakstījusi prebiotiku un probiotiku kombināciju mātes pienā kā piemēru ņemot krūts pienu mākslīgā piena maisījuma izveidošanai zīdaiņiem.

Divos klīniskajos pētījumos 2010.-2011. gadā starptautiska speciālistu grupa ir pārliecinoši pierādījusi, kādi ir mākslīgo piena maisījumu ieguvumi mazuļiem, kas nesaņem mātes pienu.

Šodien HiPP pirmais piedāvā jauno HiPP mākslīgo piena maisījumu zīdaiņiem, kas veidots gan tiem bērniem, kas nesaņem mātes pienu, gan bērniem, kas pārtrauc krūts piena saņemšanu ar būtiskajām prebiotikām (GOS*), dabīgajām pienskābajām baktērijām (L.fermentum hereditum) un Omega-3 polinepiesātinātajām taukskābēm.

*Galaktooligosaharīdi – iegūti no laktozes