Skip to main content

Vispārīgie tīmekļa pakalpojumu izmantošanas noteikumi

Sveicināti mūsu tīmekļa vietnē!

Šajā lapā Jūs atradīsiet mūsu tīmekļa vietnē esošo piedāvājumu un iespēju izmantošanas noteikumus. Mēs priecātos, ja Jūs izmantotu iespēju sazināties ar mums un uzturēt saziņu ar mums. Lūgums, izmantojot mūsu piedāvājumus, ievērot turpmāk izklāstītos noteikumus. Ja Jūs vēlaties uzzināt par Jūsu personas datu apstrādes drošību, Jūs šeit varat izlasīt mūsu Privātuma politiku.

1. Vispārīgie noteikumi

Turpmāk izklāstītie lietošanas noteikumi attiecas uz mūsu apkārtraksta abonenta, HiPP BabyClub, konkursu, visu saziņas veidlapu un tiešsaistes veikala www.hipp.de izmantošanu visā pasaulē. Operators, HiPP uzņēmumu grupa jebkurā laikā var mainīt šos Lietošanas noteikumus. Lietotāji tiks informēti par aktuālo Vispārīgo tīmekļa pakalpojumu izmantošanas noteikumu versiju un viņiem būs tiesības iebilst divu nedēļu laikā pēc paziņojuma par izmaiņām BabyClub. Šādā gadījumā visi iebilstošā lietotāja personas dati un visi šim lietotājam piederošie piekļuves dati tiks automātiski dzēsti. Turklāt operators informēs lietotājus par iebilduma tiesībām un par divu nedēļu termiņu attiecībā uz izmaiņām. Lietotājam neradīsies nekādas turpmākas tiesības, it īpaši prasījumi par nekāda veida zaudējumiem. Reģistrējoties un katrā nākošajā izmantošanas reizē, lietotājs pilnībā piekrīt aktuālajai šo Vispārīgo izmantošanas noteikumu versijai.

2. Speciālie konkursu noteikumi

Dalība dažādos konkursos ir iespējama tikai pieaugušajiem lietotājiem. Konkursu rīkošana nav juridisks pienākums; balvām nav naudas alternatīvas, ja vien tas tā nav norādīts. HiPP uzņēmumu grupas darbinieki un viņu radinieki nedrīkst piedalīties. Ja konkurss tiek rīkots ar sadarbības partneri, tad partnera darbinieki un viņu radinieki arī ir izslēgti no dalības. Reģistrācijas dati netiek pārdoti vai izīrēti trešajām personām vai izmantoti citādi kā paredzēts.