Kā ceļojot uzglabāt bērnu pārtiku

Kā uzglabāt bērnu pārtiku, ceļojot ar auto?

Auto bagāžniekā temparatūta var sasniegt 40 °C vai pat vairāk, tāpēc  pārtikas uzglabāšanai ir nepieciešama īpaša uzmanība:

Sausie pārtikas produkti, piemēram, piena maisījums, viegli pagatavojamās piena putras un burciņas, kuru pamatā ir augļi (HiPP augļu biezeņi,deserti, rupja maluma  graudaugu biezenis ar augļiem un dzērieni) ir viegli saglabājami.  Šos produktus var viegli un droši pārvadāt auto bagāžniekā.

Dārzeņi un gaļas produkti ir pakļauti augstas temperatūras virs 40 °C ilgstošai iedarbībai. Tāpēc pievērsiet īpašu uzmanību šiem produktiem. Uzglabājiet šos produktus auto salonā, jo ventilācijas un gaisa kondicionēšanas rezultātā gaisa temperatūra būs zemāka.

Pārvadāšanai auto bagāžniekā: pirms brauciena ievietojiet burciņas ledusskapī un pēc tam tās ievietojiet aukstumsomā.

Burciņas jāievieto tā, lai tās netiktu pakļautas triecienam. Labākais kā to panākt, katru burciņu ietīt pārtikas plēvē. Visus produktus, kas būs nepieciešami brauciena laikā  uzglabājiet salonā.

Kā uzglabāt bērnu pārtiku, ceļojot ar lidmašīnu?

Bērnu pārtiku var pārvadāt čemodānā, kas ir trieciena un spiediena izturīgs. Burciņām jābūt iepakotām, lai pasargātu pret triecieniem un ievietotām atsevišķā maisiņā.

Ir ieteicams arī ņemt pārtiku rokas bagāzā pirmajām 2 dienām, gadījumā, ja Jūsu bagāža aizkavējās, lai būtu ar ko pabarot bērnu.  

Kā uzglabāt bērnu pārtiku atpūtas vietā?

Burciņas jāuzglabā zem 25 °C. Pirms lietošanas rūpīgi pārbaudiet orģinālo iepakojumu. Ja burciņai nav vakuuma, tā nav derīga lietošanai.

Kā saprast, ka aizvērtā burciņa ir bez vakuuma? Ja vakuums ir un stikla burciņa ir vesela...

1. vāciņa vidus daļu nav iespējams iespiest uz iekšu;

2. atverot vāciņu, dzirdams klikšķis.

Mēs Jums novēlam labu ceļojumu un patīkamu atpūtu!