Intervija ar Klausu Hippu

Ar pārliecību: BIO kvalitāte piena maisījumiem

Pieminot vārdu HiPP jaunajiem vecākiem, pirmkārt, prātā nāk biezeņi burciņās. Kad parādījās HiPP piena maisījumi? 

Klauss Hipps: Ļoti maz cilvēku zina, ka mēs jau vairāk kā 50 gadus ražojam piena maisījumus. Jau vairāk kā 18 gadus mēs piedāvājam BIO kvalitātes piena maisījumus. Un, protams, mātes var paļauties uz kvalitatīvi ražotiem piena maisījumiem, jo viņas jau zina mūsu BIO kvalitāti ražojot bērnu biezeņus burciņās.

Kāpēc Jūs izmantojat BIO pienu?

Klauss Hipps: Tā kā piens ir galvenā sastāvdaļa zīdaiņu pārtikā, mums ir liela nozīme kur piens ir gūts un kādu pārtiku ir saņēmušas govis. Mūsu slaucamās govis tiek turētas dabīgos apstākļos un tiek barotas ar dabīgu zāli, sienu un labību.

Bet BIO kvalitāte ir laba ne tikai mūsu produktiem, bet arī neizmantojot ķīmiskās vielas augšanas veicināšanai, mēs palīdzam aizsargāt apkārtējo vidi. Vidi, kur aug mūsu bērni.

Kāpēc HiPP ražojot  arī piena maisījumus balstās uz BIO kvalitāti?

Klauss Hipps: Tie, kam savas profesionālās karjeras centrā ir bērni, nes lielu atbildību. Saskaņā ar mūsu 60 gadu BIO tradīcijām, mēs arī ražojot piena maisījumus tos pakļaujam stingrai kontroles sistēmai. Protams, tas ir nedaudz dārgāks kā parastais piens. Varbūt, tas arī atbaida citus ražotājus, bet es Jums apliecinu: tas ir tā vērts.