Ko nozīmē BIO kvalitāte ?

Mazuļiem, kas nav baroti vai ir daļēji baroti ar krūti nepieciešams īpašs uzturs, kam par pamatu ir krūts piens. Jaundzimušā organisms vēl ir ļoti jūtīgs. Tāpēc piena maisījumi zīdaiņiem ir skaidri reglamentēti ar likumu. Par pamatu piena maisījumiem kalpo govs piens, kas nodrošina augstas kvalitātes olbaltumvielas un kalciju. HiPP dod priekšroku dabiskumam un piena maisījumiem izmanto tikai pienu no kontrolētām BIO saimniecībām.

Vairāk kā 50 gadu pieredze

Jau vairāk nekā 50 gadi tiek izstrādāti HiPP  BIO piena maisījumi zīdaiņiem, balstoties uz jaunākajiem zinātniskajiem atzinumiem.  Izmantojot BIO sastāvdaļas  gatavojot maisījumus, mēs tos gatavojam pēc stingrākiem noteikumiem kā to pieprasa valsts likumdošana.

Iesaka Greenpeace

To apstiprina arī Greenpeace organizācija. No patērētāju ieteikumiem “Piens bērniem-izbaudi bez gēnu inženierijas” BIO piena produktos HiPP bija vienīgais starp lielajiem un atpazīstamajiem zīmoliem piena maisījumos, kas ieguva atzīmi “ieteicams”.

Ģenētiski modificētu augu audzēšana ir stingri aizliegta saskaņā ar ES bioloģiskajiem noteikumiem. Ari HiPP ir pārliecināts par to, ka bioloģiskā lauksaimniecība nesader kopā ar gēnu inženieriju. Mūsu daudzu gadu pieredze BIO izejvielu pārstrādē garantē vislabāko BIO kvalitāti. Tādejādi, vairāk nekā 600 pārbaudes katrā ražošanas partijā nodrošina maksimālu drošību Jūsu mazulim.

HiPP BIO zīmols

HiPP BIO kvalitāte, par ko Klauss Hipps personīgi garantē ir HiPP BIO zīmols. Tas garantē visaugstāko kvalitāti, kas pārsniedz ES noteiktās prasības. Turklāt, izvēloties HiPP piena maisījumus, to izejvielu prasības ir stingrākas, kā to prasa likums.