Kas ir Omega-3?

Vācijas bērnu uztura pētniecības institūts īpaši iesaka rapšu eļļu, jo tās satur lielu Omega-3 taukskābju daudzumu.

Mēs visi zinām, ka vissvarīgākais vesela zīdaiņa attīstībā ir vecāku rūpes  un mīlestība. Tikai bērns, kuru vecāki ar mīlestību audzina un aktīvi palīdz iepazīt pasauli, var normāli attīstīties gan fiziski, gan garīgi. Bet tai pat laikā skaidrs, ka pareizam un sabalansētam uzturam arī ir svarīga loma.

Aizvien lielāka uzmanība tiek veltīta Omega-3 taukskābēm. Zīdaiņu vecumā tās ir svarīgas  nervu sistēmas un smadzeņu attīstībai. Pirmajos dzīves gados smadzenes attīstas ļoti strauji, tāpēc ir ļoti būtiska regulāra Omega-3 taukskābju uzņemšana.

Omega-3 rapšu eļļa: viens no labākajiem augiem, kas satur Omega-3 taukskābes. Rapšu eļļa vairāk kā desmit reizes vairāk satur Omega-3 taukskābes kā olīveļļa, un arī rapšu eļļā esošās Omega-3 taukskābes organisms izmanto daudz labāk. Būtiski, ka rapšu eļļa, ko izmanto bērnu pārtikā  ir maiga, nemaina ēdiena garšu.

Omega-3 no BIO rapšu eļļas ir arī HiPP dārzeņu un gaļas biezeņos: HiPP dārzeņu biezeņus ar Omega-3  no BIO rapšu eļļas  mazuļa ēdienkartē varat iekļaut pēc 4. mēnešu vecuma. Arī HiPP mākslīgais piena maisījums satur vērtīgās Omega-3 polinepiesātinātās taukskābes. Jūs varat būt pārliecināti, ka Jūsu bērns lietojot HiPP biezeņus vai pienu līdz gada vecumam saņems  nepieciešamo Omega-3 daudzumu. 

Jautājums Klausam Hippam:

Vai Jūs varat garantēt Bio kvalitāti pat rapšu eļļai?

Protams. Saskaņā ar mūsu BIO filozofiju, visas sastāvdaļas ir augstākās BIO kvalitātes, arī rapšu eļļa. Tas nodrošina, ka saskaņā ar BIO lauksaimniecību netiek izmantota gēnu inženierija. Es personīgi uzskatu, ka  ģenētiski modificētām sastāvdaļām nav vietas pārtikā, īpaši, ja tā ir bērnu pārtikā.

Es personīgi garantēju ar savu vārdu. 

Stikla burciņas ar Omega-3:

HiPP dārzeņu biezeņi

HiPP gaļas biezeņi