Speciālie piena maisījumi

Kuriem bērniem ir paredzēts HiPP Comfort speciālais piena maisījums?

Pirmajos mēnešos zīdaiņa zarnu trakts vēl ir ļoti jutīgs. Tāpēc kuņģa-zarnu trakta problēmas nav retums, piemēram, vēdera pūšanās, kolikas vai aizcietējumi. Jūsu tuvums, miers un mierīgs ikdienas ritms, vēdera masāža un atraugas sagaidīšana, kā pierāda prakse, palīdz pārvarēt šādus gremošanas traucējumus. Vairumā gadījumu, ar laiku šie traucējumi pāriet paši par sevi.

Aizcietējumu gadījumā, pievērsiet uzmanību pareizai piena maisījuma pagatavošanai.

Ja Jūsu mazulis bieži mokās ar gremošanas traucējumiem, ko parasti pavada pārmērīga raudāšana, speciālie piena maisījumi var palīdzēt mazināt simptomus.

HiPP Comfort speciālais piena maisījums satur īpašas sastāvdaļas, kas regulē gremošanu, mīkstina vēdera izeju, tādejādi, palīdz novērst vēdera pūšanos, kolikas un aizcietējumus.

Vai HiPP Comfort speciālais piena maisījums der Jūsu mazulim, lūdzam, konsutēties ar savu pediatru. Barošanai ar specializētajiem piena maisījumiem ir jānorit ārsta uzraudzībā.

Vai HiPP speciālie piena maisījumi der arī bērniem ar noslieci uz alerģiju?

HiPP Comfort sastāvā ir hidrolizēts proteīns, kas der bērniem ar alerģiju.

Lūdzu konsultējieties ar savu pediatru.

Mans bērns bieži atgrūž un mokās ar vēdera pūšanos, kādu maisījumu Jūs rekomendētu?

Ja Jūsu bērnam ir problēmas ar gremošanas traktu un viņš bieži atgrūž, lūdzam, sazināties ar savu pediatru. Viņš pazīst Jūsu bērniņu un labāk varēs novērtēt šo situāciju un izlemt kāds piena maisījums būs nepieciešams  tieši Jūsu mazulim. Šādus jautājumus vienmēr vajag risināt individuāli. 

Vai drīkst kombinēt speciālos maisījumus ar maisījumiem, kas paredzēti bērniem bez problēmām?

Principā šāda kombinācija ir pieļaujama. Tomēr vai tā ir pareizi, vajadzētu konsultēties ar savu pediatru.

Jāatzīmē, ka simptomu atvieglojums, kā meteorismi, aizcietējumi vai bieža atgrūšana mazinās tāpēc, ka lietojat speciālo piena maisījumu ar īpašo sastāvu.