HiPP Eco-Comfort-Pack

Kā jau Jūs zināt, mazuļa pudelītes sagatavošanā svarīgs ir laiks.

Pateicoties HiPP Eco-Comfort-Pack® sagatavošana ir kļuvusi vēl vieglāka, tāpēc Jūsu mazulim vairs nebūs tik ilgi jāgaida sava pudelīte. Izstrādājot mūsu piena maisījuma iepakojumu, mums bija svarīga ne tikai vienkārša rīkošanās, bet arī par rūpes par dabu.

Ērti ...

HiPP zina, ka Jums kā mammai rokas ir vienmēr aizņemtas diezgan burtiskā nozīmē. Tieši tāpēc visas šī iepakojuma daļas ir izstrādātas tā, lai tās varētu izmantot tikai ar vienu roku. Šādā veidā Jūs varat sagatavot pudelīti ar vienu roku, tai pat laikā turot mazuli ar otru roku. Apkopotas visas šī iepakojuma priekšrocības:

  1. Nolokāms vāciņš, lai to varētu atvērt un droši aizvērt ar vienu roku.
  2. Iestrādāta slaucīšanas mala ātrai un ērtai pulvera dozēšanai
  3. Kausiņa turētājs mērīšanas kausiņam 
  4. Vienkārša atvēršana pateicoties noplēšamajai sloksnei

un draudzīgāk videi ...


HiPP tic ilgtspējīgai rīcībai. Ar Eco-Comfort-Pack® mēs sniedzam papildu ieguldījumu vides aizsardzībā. Tieši tādēļ vairumā mūsu piena maisījumu iepakojumu iekšpusē ir tikai viens maisiņš, kas samazina CO2 emisijas un tai pat laikā atvieglo darbošanos.

Turklāt tiek izmantotas tikai pārtikas bāzes drukāšanas tintes. Izmantotais kartons ir FSC sertificēts (Forest Stewardship Council), un arī tas pauž mūsu atbildīgo attieksmi pret dabu, jo tas nozīmē ilgtspējīgu mežu apsaimniekošanu pašreizējo un nākamo paaudžu labā.

Un, protams, visas iepakojuma daļas ir atsevišķi pārstrādājamas.

Uzzināt vairāk par ilgtspēju uzņēmumā HiPP