Praktisks ceļvedis

Jaundzimušo mazuļu vecākiem dažu pirmo mēnešu laikā parasti ir daudz jautājumu. HiPP vēlas Jums palīdzēt šai periodā un sniegt atbildes uz ieteikumu saistībā ar barošanu no pudelītes. 

Kas īsti ir Metafolin® un kādu labumu tas sniegs manam mazulim?

Jūs droši vien zināt par folijskābi no grūtniecības laika, jo šim B vitamīnam ir būtiska nozīme Jūsu bērna attīstībā visā grūtniecības laikā.

HiPP Junior COMBIOTIK® – ar vitamīnu D

Veselīgas attīstības nodrošināšanai Jūsu bērnam ir nepieciešams 7 reizes vairāk D vitamīna nekā pieaugušajam. Uzziniet vairāk par D vitamīnu maziem bērniem un rotaļīgā veidā iepazīstiet ar svarīgākajiem D vitamīna piegādātājiem!

Ēdiena pudelītē sagatavošana

Uzziniet visu par to, kā sagatavot ēdienu pudelītē Jūsu mazulim.

Ēdiena sagatavošana ceļā

Mūsu sadaļa “Ēdiena sagatavošana ceļā” Jums sniegs informāciju, kā sagatavot pudelīti dienās, kad kopā ar mazuli esat ārā.

Mazuļu knupīši

Daudziem mazuļiem knupītis ir uzticams pavadonis pirmajos dzīves gados. Uzziniet vairāk par knupīšu lietošanas priekšrocībām un trūkumiem, kā arī to, kā vēlāk mazulim palīdzēt atradināties no šī ieraduma.

Mazuļa ķermeņa valoda

Lielas, apaļas acis, pirkstu zīšana, spiegšana, spārdīšanās ... Ko Jūsu mazais prieka kamoliņš vēlas Jums pateikt ar savu ķermeņa valodu?

Mazuļa smaids

Vai var būt vēl kas brīnišķīgāks par mazuļa smaidu? Uzziniet vairāk, kā mazuļa smaids mainīsies viņu dzīves pirmajos mēnešos un kādēļ pieaugušie tam vienkārši nevar pretoties!

Samīļošanas laiks

Kādēļ fiziskais kontakts ir tik svarīgs mazuļa attīstībai? Uzziniet vairāk par lietām, kas saistītas ar samīļošanu.