Ēdināšanas plāns: no 10-12 mēnešu vecumam*

Krūts piens - tik ilgi, cik Jums un Jūsu bērnam patīk

* Piebarošanu var uzsākt pēc 4. mēnešu vecuma, bet ne vēlāk kā pēc 6. mēnešu vecuma atkarībā no mazuļa attīstības.

Vai tagad bērns drīkst ēst to pašu ko pieaugušie? Ne gluži. Bērnu pārtika mazajam joprojām būs piemērotāka, bez garšvielām, viegli sagremojama un maigāka.Tomēr Jūs varat sāk piedāvāt dažus ģimenes pārtikas produktus. Mazie gardēži priecāsies par dažādoto piedāvājumu.

Brokastis: Piens joprojām ir lieliska Jūsu bērna rīta maltīte. HiPP 2/3 Combiotic ir īpaši pielāgots bērna uzturvielu vajadzībām un ir labāks par govs pienu.

Jūsu mazulis priecājas par sausiņiem? Gabaliņš sausiņa ar HiPP 2/3 papildus piena maisījumu būs pilnvērtīgas brokastis.

Otrās brokastis: HiPP augļu biezenis, Rupja maluma graudaugu biezenis ar augļiem, Jogurts ar augļiem ir lieliska uzkoda starp ēdienreizēm vai brauciena laikā.

Pusdienas: Gaļas biezeņi no 10-12 mēnešu vecumam ar nelieliem gabaliņiem, kas bērnu nodrošina ar visām nepieciešamajām uzturvielām veselīgai attīstībai. Vai esat jau mēģinājis biezeni ar zivīm?

Launags: HiPP augļu biezeņi, Rupja maluma graudaugu biezenis ar augļiem, Jogurts ar augļiem un Augļi ar biezpiena krēmu. Jauni produkti sniedz garšu dažādību. Jūsu mazulis, labprāt, nobaudīs arī biskvītus, rīsu krekerus vai augļus tūbiņā.

Vakariņas: „Ar labu nakti” biezenis, kas nesatur cukuru vai piena putru, kas ir garšīga un sātīga vakara maltīte. Vai Jūsu bērnam interesē viss, kas atrodas uz ģimenes kopgalda maltītes laikā? Tad pamēginiet biskvītus ar HiPP 2/3 pienu.

Padoms: mūsu HiPP liellopu, tītara un vistas gaļas biezeņi ir lieliski uzklāšanai uz maizes.

Svarīgi: vairāk neizmantojiet pudelīti, Jūsu bērnam tagad jāprot dzert visi dzērieni no krūzītes.

HiPP produktu grupas var atpazīt plauktos ar šādu krāsu kodēšanu: