Pareizs uzturs pirms došanās gulēt

Kuri gan vecāki nesapņo par pasakaini mierīgu bērnu. Jo mierīgs un ciešs miegs ir svarīgs mazuļa veselīgai attīstībai un augšanai. Tomēr tas ir svarīgs ne tikai mazulim, bet arī viņa mammai un tētim.

Svarīgi labam un ciešam miegam ir sātīgas un vieglas vakariņas, kas nerada smaguma sajūtu pēc ēšanas. Tāpat būtu jābūt pašam par sevi saprotams, ka vakariņās tiks dota putra ar pienu.

Pēc bērnu uztura zinātnieku institūta pētījumiem viņi iesaka  pēc 4-6 mēnešu vecuma bērniem, kas līdz tam ēduši tikai pienu, soli pa solim papildināt ēdienkarti ar jauniem produktiem. Tāpēc daudziem vecākiem rodas jautājums, kura putra nodrošina ciešu miegu naktī.

Kāda pārtika ir viegli sagremojama, labi un ilgi rada sāta sajūtu, tādejādi nodrošinot mazulim mierīgu un ciešu miegu?

Vakara maltīte tradicionāli ir bijusi piena putra. Piens satur augstvērtīgas un viegli sagremojamas olbaltumvielas, bet maigie graudaugi apgādā ar enerģiju, nodrošinot organismā pakāpenisku uzsūkšanos, līdz ar to  enerģija tiek saglabāta ilgāku laiku. Rezultātā mazulis var labāk iemigt un gulēt visu nakti, jo nav bada sajūtas.

Kāda veida „Ar labunakti” putras piedāvā HiPP?

Ņemot vērā jauno māmiņu vēlmes, HiPP ir izstrādājis vakara maltītes no īpaša bērnu piena un graudaugiem, nepievienojot tām cukuru.  Ņemot vērā bērna vecumu,  piens nodrošina mazuli ar vērtīgām olbaltumvielām pareizā daudzumā, bet maigās pilngraudu pārslas nodrošina ilgstošu sāta sajūtu. Tā kā saldam miedziņam nav nepieciešams cukurs, HiPP pilnībā no tā ir atteicies. Mēs izmantojam tikai tādas sastāvdaļas, kādas izvēlētos pašas māmiņas, turklāt izmantoti tādi vitamīni un kalcijs, kā to nosaka stingrās normas bērnu piena- graudaugu putrām.

„Ar labunakti” maltītes

HiPP „Ar labunakti„ putras ar papildu augļu porciju. Arī šīs putras nesatur cukuru un ir pilnvērtīga vakara maltīte Jūsu mazulim. Viennozīmīgi visas HiPP „Ar labunakti”  putras ir atzīmētas ar HiPP BIO bioloģiskās kvalitātes zīmi.

Padoms: HiPP „ Ar labunkati”  putrām, nepievienojot cukuru garšas uzlabošanai varat pievienot HiPP „Maigie augļi”, jo tie arī nesatur cukuru.