Ilgtspējīgi produkti nodrošina mūsu bērnu nākotni

Veselīga pārtika harmonijā ar dabu

Mēs ražojam „līdzekļus dzīvei”. Par augstākās kvalitātes veselīgas bērnu pārtikas ekoloģisko ražošanu HiPP kā starptautisks bērnu pārtikas ražotājs, uzņemas īpašu atbildību. Arvien vairāk un vairāk patērētāju vēlas zināt kā viņu pārtika tiek ražota un no kurienes tā ir. "Ilgtspējīga pārtika un ilgtspējīgs patēriņš" - kļūst arvien svarīgāks.

Hipp BIO zīmols

Jau vairāk nekā 60 gadus HiPP darbojas kā bioloģiskā lauksaimniecība, ievērojot dabiskos ciklus, aizsargā vidi un veicina ilgtspējību. Tāpēc HiPP BIO zīmols un Klauss Hipps garantē to ar savu vārdu. Mūsu augstās kvalitātes standarti jau sen pārsniedz likumā noteiktos un arī tos, kuriem ir ES BIO logo. Līdz ar to, katrai HiPP burciņai tiek veiktas līdz pat 260 kontroles. HiPP laboratorija ir viena no vadošajām Eiropā.    

CO2 emisijas

HiPP ir viens no pirmajiem Vācijas uzņēmumiem pārtikas nozarē, kas sāka aprēķināt CO2 emisijas saviem produktiem. Nākotnē mēs plānojam apkopot visus ekoloģijas datus par produktiem un par tiem ziņot mūsu patērētājiem, lai zinātu, cik daudz CO2 izdalās viena HiPP produkta ražošanas laikā. 

Bez gēnu inženērijas lauksaimniecībā

Viennozīmīgs „nē” gēnu inženierija- mums tas ir ētisks pienākums. Viens no mūsu svarīgākajiem uzdevumiem ir novērst galēju augu un šķirņu sarukšanu, izmantojot gēnu inženieriju, jo tā dramatiski ietekmē bioloģisko daudzveidību. Tas ir kā pamats visam mūžam. 

Pārredzama piegādes un kvalitātes aprite

Hipp cieši sadarbojas ar saviem ražotājiem: mēs varam sasniet savus mērķus tikai tad, ja partneri un piegādātāji darbojas ilgtspējīgi. Tāpēc daļa no mūsu līguma ir ētikas un uzvedības kodekss. Kopā ar mūsu partneriem piegādes apritē, mēs rūpējamies ne tikai par labāko kvalitāti, bet arī par vides, sociālajiem un ekonomikajiem standartiem. HiPP liek īpašu uzsvaru uz nepārtrauktas attīstības, ilglaicīgām un uzticības pilnām attiecībām.