Izvēlne
Latviešu | Pусский

Laipni lūgti mūsu mājas lapā!

Mēs esam priecīgi, ka Jūs apmeklējāt mūsu mājas lapu!

Mēs ļoti nopietni attiecamies pret tādiem jautājumiem kā datu aizsardzība un personas datu konfidencialitāte, tāpēc šajā lapā ir pieejama visa informācija par datu aizsardzību. Ja Jums rodas kādi jautājumi, esam gatavi Jums atbildēt.

Novēlam Jums gūt daudz  prieka mūsu mājas lapā!

Jūsu HiPP komanda

Datu aizsardzība

Mēs esam priecīgi, ka Jūs apmeklējāt mūsu mājas lapu un Jums patīk mūsu kompānija. Mēs ļoti nopietni uztveram jautājumus par personas datu aizsardzību, jo vēlamies, lai Jūs justos droši un ērti apmeklējot mūsu mājas lapu.

Personas datu vākšana un apstrāde:

Jūs varat  apmeklēt mūsu mājas lapu jebkurā laikā, tam mums nav nepieciešami Jūsu personas dati. Tas pats attiecas arī uz jaunumiem, kontaktiem un produktiem. Mums būs zināms tikai Jūsu interneta pakalpojuma sniedzējs, lapa, kuru apskatijāt apmeklējot mūsu mājas lapu. Šī informācija tiek apkopota tikai statistikas veidošanai, bet lietotājs saglabā anonimitāti.

Personas datu apkopojums notiek tikai tad, ja Jūs norādat tos pēc savas iniciatīvas, piemēram, nosūtot mums ziņojumu. Šie dati tiek izmantoti vienīgi šim nolūkam.

Dažās mūsu mājas lapas sadaļās mēs izmantojam sīkfailus, lai mēs katram varētu nodrošināt individuālus pakalpojumus. Sīkfaili ir identifikators, ko Web serveris var nosūtīt uz Jūsu datoru, lai noteiktu apmeklējuma laiku. Jūsu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, ka par sīkfailu izvietojumu Jūs informē, tā Jums būs nodrošināta sīkdatņu pārredzamība.

Personas datu izmantošana:

Visi personas dati tiek iegūti, apstrādāti un izmantoti saskaņā ar pašreiz spēkā esošiem noteikumiem par personas datu aizsardzību, un tikai nolūkā, lai atbalstītu un konsultētu mūsu mājas lapas apmeklētājus.

Informācijas atklātības likums un publiskais reģistrs:

Pēc Jūsu pieprasījuma mēs informēsim Jūs rakstiski saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem vai un kādi personas dati tiek pie mums glabāti.

Drošība:

Mēs izmantojam tehniskos un organizatoriskos drošības pasākumus, lai aizsargātu Jūsu sniegto informāciju pret nejaušām vai tīšām manipulācijām, zaudējumiem, iznīcināšanu vai nepiederošu personu piekļuvi. Mūsu  drošības pasākumi tiek nepārtraukti pilnveidoti, ejot kopsolī ar tehnoloģisko progresu. 

Publiskā reģistra procedūras

1. Atbildīgās institūcijas nosaukums:  Datu Valsts inspekcija

2. Institūcijas adrese:

Blaumaņa iela 11/13-15, Rīga, LV-1011 , Tālrunis: 67 22 31 31 , Fakss: 67 22 35 56 

3. Uzņēmuma darbības priekšmets:

Bērnu pārtikas un bērnu kosmētisko līdzekļu ražošana un izplatīšana.
Datu iegūšana, apstrāde un izmantošana tiek īstenota tikai augstākminēto uzņēmuma darbības īstenošanas ietvaros.

4. Kompetento personu grupu un datu kategorijas: 

Klientu, sadarbības partneru, piegādātāju dati, ja tie nepieciešami punktā 4. norādīto mērķu īstenošanai.
Pēc Jūsu pieprasījuma, mēs Jums sniegsim informāciju – kādu darbību veikšanai nepieciešams saglabāt Jūsu datus, un precizēsim par kādiem datiem ir runa.

5. Personas vai personu grupas, kam var būt sniegta informācija:

Publiskās institūcijas, kā arī HiPP privātās institūcijas un iekšējās nodaļas ar mērķi izpildīt 4. punktā uzstādītos mērķus.

6. Datu iznīcināšanas termiņi:

Likumdevējiem ir noteikti pienākumi un termiņi datu iznīcināšanai. Pēc termiņa beigām dati tiek iznīcināti noteiktā, rutinētā veidā. Ja dati šādā veidā netiek iznīcināti, tie tiek iznicināti pēc 4. punktā noteikto darbību beigām.

7. Plānota datu nodošana trešajām pusēm:

Datu nodošana trešajām pusēm notiek tikai uzņēmuma ietvaros, nacionālā un internacionālā kontekstā.

 

HiPP Export KG

© ℗ 2014 Hipp