Izbaudiet HiPP Baby Club priekšrocības!

Bezmaksas HiPP Baby Club piedāvā atbalstu jau no paša sākuma un sniedz daudz priekšrocību, kas patiks gan Jums, gan Jūsu mazulim. Vērtīga informācija, padomi uzturam un ādas kopšanai visiem vecumposmiem un vēl vairāk!

Foto konkurss tiešsaistē

Kā kluba biedre/biedrs Jūs varat piedalīties foto konkursos tiešsaistē. Jums noteikti jau ir dažas jaukas Jūsu bērniņa fotogrāfijas, ko Jūs varat reģistrēt.

Reģistrējies tagad

HiPP BabyClub sadarbības partneri

Tagad iepirkties kopā ar HiPP ir izdevīgāk! Esi BabyClub kluba biedrs un saņem pievilcīgus piedāvājumus no HiPP BabyClub sadarbības partneriem jau šodien.

Uzzināt vairāk

Video sērijas par dabiska mazuļa attīstību

Smelies padomus un gūsti atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem no nozares speciālistiem HiPP video sērijās - kā nodrošināt dabīgu un veselīgu attīstību mazulim!

Reģistrējies tagad

Personificētas vēstules vecākiem – Jums un Jūsu mazulim

Mēs esam līdzās Jums un Jūsu mazulim satraukuma pilnajā sākumposmā un sniedzam Jums vērtīgu informāciju un padomus visiem vecumposmiem. Reģistrējieties personificētajām vēstulēm vecākiem, kas atbilst Jūsu bērna vecumam.

Reģistrējies tagad

Тop bērnu vārdi

Uzzini populārākos bērniem dotos vārdus HiPP BabyClub lietotāju vidū pēdējo 3 mēnešu laikā. Jaunu vārdu papildinājumi katru mēnesi!

Reģistrējies tagad

HiPP Zilonīša lapas krāsošanai

Izvēlieties attēlus un lapas krāsošanai no mūsu plašā klāsta un piedāvājiet savam bērniņam jautrus attēlus, ko izkrāsot.

Reģistrējies tagad