Biežāk uzdotie jautājumi par HiPP BabyClub

No reģistrācijas līdz Jūsu konta dzēšanai – šeit Jūs varat atrast biežāk uzdotos jautājumus par HiPP BabyClub.

Ja Jums ir jautājums, uz kuru atbilde šajā lapā nav sniegta, lūdzam ar mums sazināties, izmantojot mūsu veidlapu saziņai.


Kas man ir jādara, ja es nesaņemu apstiprinājuma saiti vai tā nedarbojas?

Lai aktivizācijas saite sāktu darboties, lūdzam uzgaidīt dažas minūtes.

Ja saites nav  aktīvas arī pēc dažām minūtēm, lūdzam pārbaudīt mēstuļu mapi un pārliecināties, ka Jūsu pastkaste nav pilna.

Lūdzam nokopēt saiti un ielīmēt to sava pārlūka adreses joslā. Ja saite nestrādā, sazinieties ar HiPP Vecāku dienestu. Mēs palīdzēsim aktivizēsim Jūsu kontu.

Ko nozīmē „Šī e-pasta adrese ir jau reģistrēta”?

Šādā gadījumā Jūs ar šo e-pasta adresi jau esat reģistrēts vai reģistrēta. Mēs ar prieku nosūtīsim Jums lietotājvārdu un jaunu paroli, izmantojot saiti Aizmirsāt savu paroli?

Kas man ir jādara, ja es aizmirsu savu lietotājvārdu/paroli?

Vai Jūs esat aizmirsis/aizmirsusi savu HiPP BabyClub lietotājvārdu? Rīkojieties saskaņā ar šiem norādījumiem:

Sekojot šai saitei, izmantojiet funkciju „Aizmirsāt savu paroli?“. Ierakstiet savu e-pasta adresi, ko Jūs norādījāt, kad reģistrējāties HiPP BabyClub. Pēc tam Jūs saņemsit e-pasta vēstuli ar saiti. Uzklikšķiniet uz e-pastā esošās saites vai iekopējiet to tieši sava pārlūka adrešu joslā. Jūsu lietotājvārds tiks parādīts lapā, kas atveras. Pēc tam Jūs varat izveidot jaunu paroli. Lūdzam drošības apsvērumu dēļ ievērot paroles noteikumus.

Palīgā! Mana parole nedarbojas!

Ja Jums ir problēmas ar paroli un piekļuvi savam HiPP BabyClub kontam, lūdzam vispirms pārliecināties, ka izmantojat pareizu paroli. Ja neesat pārliecināta/pārliecināts, mēs Jums iesakām ievērot norādījumus sadaļā “Aizmirsta parole”. Šeit Jūs varat izveidot jaunu paroli. Ja Jūs savu paroli vai lietotājvārdu kopējat, lūgums pārliecināties, ka Jūs kopā ar to nekopējat atstarpes!

Kā lai es nomainu savu e-pasta adresi?

Lūdzam reģistrēties HiPP BabyClub un doties uz Mans profils.

Kā lai es nomainu savu lietotājvārdu?

Lai sazinātos ar mums par šo, lūdzam izmantot veidlapu saziņai

Man vairs nav vajadzīgs mans HiPP BabyClub konts. Kur es varu dzēst savu kontu?

Lai sazinātos ar mums, lūdzam izmantot veidlapu saziņai
Datu aizsardzības nolūkā mums būs vajadzīgi Jūsu lietotājvārds un parole.

Kur lai es koriģēju iestatījumus tā, lai vairs nesaņemtu vēstules vecākiem?

Lūdzam pieteikties HiPP BabyClub. Dodieties uz Mans profils – Mans bērns un zem Rediģēt bērnus atceliet vēstuļu saņemšanu.

Kā es varu atteikties no informācijas saņemšanas?

Lūdzam pieteikties HiPP BabyClub. Dodieties uz Mans profils un zem Rediģēt profilu Jūs varat atteikties no informatīvā izdevuma saņemšanas.

Kā lai es atrodu vēstuli vecākiem par manu jaunāko bērnu?

Lūdzam pieteikties HiPP BabyClub. Labajā pusē Jūs redzēsiet attēlu un zem tā pogu Lūdzam izvēlēties mazuli. Vienkārši izvēlieties bērnu, kuram adresēto vēstuli Jūs vēlaties lasīt. Lapa pārslēgsies automātiski.