Produktu meklēšanaNosliece uz alerģiju


Izvērstā produktu meklēšana

Ēdināšanas plāns: no 7 mēnešu vecuma

Aptuveni šajā vecumā dažiem mazuļiem parādās pirmie zobiņi. Turklāt, tagad viņi spēj savu mēli un muti daudz labāk izmantot. Ir pienācis laiks pierast pie maltītes ar lielākiem ēdiena gabaliņiem.

Brokastis: Turpinam ar krūts pienu vai mākslīgo piena maisījumu HiPP 2 Combiotic, kas vēl joprojām ir  labākais brokastīs un pielāgots visām bērna vajadzībām. No 8 mēnešu vecuma Jūsu mazulis var mācīties dzert mākslīgo piena maisījumu no krūzītes. Tas veicina viņa attīstību un aizsargā zobus.

Otrās brokastis: varat turpināt barot bērnu ar krūti vai dot HiPP 2 papildus piena maisījumu. Ja Jūsu bērns ir ļoti izsalcis, jūs varat papildus piedāvāt kādu graudaugu putru vai HiPP gatavās graudaugu putras.

Pusdienas: Piedāvājam Jūsu mazulim biezeņus no 8. mēnešu vecuma. Tie satur maigus, mazus ēdiena gabaliņus, kas attīstīs košļāšanas refleksus. Iemācīties košļāt ir ļoti svarīgi, jo tas ir svarīgi mācoties runāt. Arī porcijas ir kļuvušas lielākas, jo tagad Jūsu mazulim ir lielāka apetīte.

Launags: HiPP augļu biezeņi, Rupja maluma graudaugu biezenis ar augļiem, Jogurts ar augļiem un Augļi ar biezpiena krēmu  ir pieejami arī sīkos gabaliņos no 8. mēnešu vecuma. Jauni produkti sniedz garšu dažādību.

Lielisks papildinājums starp ēdienreizēm ir pirmie HiPP cepumi vai HiPP rīsu krekeri, kas veicina košļāšanu un stiprina žokļa muskuļus.

Vakariņas: HiPP putras „Ar labu nakti”, kas nesatur cukuru un piena putras būs ar lielākiem gabaliņiem jaunām garšu izjūtām.

Dzērieni: Ar trešo pilno maltīti dzēriens japiedāva katrā ēdienreizē. HiPP ūdens, nesaldinātas tējas vai atšķaidītas augļa sulas būs vispiemērotākās.

 

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes

Manam bērniņam vēl nav zobiņu, vai es viņam varu dot biezeņus ar maziem gabaliņiem?

Jā, jo gabaliņi ir tik smalki, ka bērns tos varēs sasm